نهادینه کردن فرهنگ پس انداز، راهی مطمئن برای خانه دار شدن مردم

سرپرست شعب استان فارس با مدیر سازمان ورزش و جوانان در خصوص بررسی مشکلات جوانان و ارائه راهکارهایی برای خانه دار شدن آنان دیدار و گفتگو کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،احمد علی جعفری سرپرست شعب استان فارس با مدیر سازمان ورزش و جوانان استان فارس در خصوص راهکارهای رفع نیاز مسکن جوانان دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست شعب استان فارس ، بانک مسکن را بانک تخصصی در ارائه تسهیلات ارزان قیمت و عاملی موثر بر رونق بخش مسکن و خانه دار شدن هموطنان دانست.

وی با بیان این مطلب که رسالت و سیاست بانک مسکن خانه دار کردن اقشار کم درآمد و به خصوص نسل جوان می باشد ، از برپایی کمپین چگونه خانه دار شویم خبر داد و اخذ پایین ترین نرخ سود و طولانی ترین مدت بازپرداخت را وجه تمایز تسهیلات بانک مسکن نسبت به سایر بانک ها عنوان کرد.

سرپرست شعب استان فارس اعتماد مردم به بانک مسکن در 82 سال را نشان دهنده خوشنامی این بانک دانست و افزود : بانک مسکن در تلاش است تا با نهادینه کردن فرهنگ پس انداز، راهی مطمئن برای خانه دار شدن مردم به را به ارمغان بیاورد.

جعفری ، بانک مسکن را حامی طرح های بزرگ ملی خاطر نشان کرد و پیشنهاد داد : ایجاد تعاونی های مسکن کمک بسزایی به خانه دار شدن و ایجاد ارزش افزوده ساختمان های اعضا و پرسنل سازمان ها می کند.

وی همچنین افزود: حمایت از بخش مسکن علاوه بر پیشرفت سطح کیفی زندگی در استان ، فرصت های شغلی فراوانی نیز به وجود می آورد.

عباس حاجی زاده مدیر سازمان ورزش و جوانان استان فارس با ابراز خوشنودی از تعامل با بانک مسکن ، گفت : با توجه به ارتباط مستقیم این سازمان با جوانان ، زوجین و 140 سازمان های مردم نهاد در استان فارس ، همکاری بانک مسکن می تواند نقش بسزایی در پیشرفت زندگی مردم ایفا کند.

وی از آمادگی سازمان ورزش جوانان استان فارس برای برپایی جلسات به صورت حضوری و وبینار جهت معرفی خدمات بانک مسکن به زیر مجموعه این سازمان خبر داد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000