بازدید دکتر فاضلیان از مدیریت شعب استان زنجان

دکتر فاضلیان در بازدید یک روزه خود از مدیریت شعب استان زنجان، تاکید کرد : با شناسائی فضاهای رقابتی جدید و ارائه ابزارهای متنوع، مقوله مشتری مداری را در بدنه ی بانک تقویت کنیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، این مطلب را سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک و معاون امور شعب و بازاریابی در بازدید از مدیریت شعب استان زنجان که با همراهی پرویز نجفیان سرپرست مدیریت امور شعب غرب کشور از مدیریت شعب استان زنجان و شعب تابعه آن انجان شد، عنوان کرد.

دکتر فاضلیان با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مشتریان ضمن شناسایی دقیق تمامی ابزارهای تسهیلاتی، سپرده ای و بانکداری الکترونیک در جهت بازاریابی و معرفی محصولات بانک، رصد کردن پیوسته و پیگیری مداوم خدمات دهی به مشتریان را از جانب کارکنان صف وستاد، کلید اصلی گسترش تعامل با مشتریان در فضای رقابتی با سایر بانکها دانست.

وی در این بازدید اظهار داشت : بانک مسکن با سابقه درخشان 83 ساله در امر خدمت رسانی، رسالت خود را به عنوان حامی تامین مسکن و طرفدار حفظ حقوق مشتریان همواره به نیکی بجای آورده و با ایجاد اشتغال و گردش سرمایه به مرتفع کردن نیازهای مشتریان پرداخته است.

عضو هیات مدیره بانک با بازدید از شعب مرکزی زنجان ، قائم ، شهرک کارمندان ، جمهوری اسلامی و خیابان خرمشهر زنجان به بررسی مشکلات موجود در خصوص پایانه های فروشگاهی، صدور ضمانتنامه، نحوه پول رسانی، پرستاری خودپردازها ، NPL شعب ، منابع و میزان مطالبات آنان پرداخت و همچنین از کارکنان کوشا و تلاشگر شعب تقدیر کرد.

در این بازدید پرویز نجفیان سرپرست مدیریت امور غرب کشور نیز به نقش کلیدی کارکنان شعب در برقراری ارتباط موثر با مشتریان قبلی بانک که در حال حاضر تعامل ضعیفی با بانک دارند پرداخت و از آنان خواست الگوی فکری خود را بیشتر بر محور بازگردانی مشتریان فعال سابق و پویاتر کردن رابطه آنان با بانک معطوف دارند.

سلمان داشاد مدیر شعب استان زنجان با ابراز خرسندی از این بازدید، با شرح گزارشی از عملکرد استان از تلاشهای بی وقفه و مستمر کارکنان ساعی و با انگیزه ی صف و ستاد قدردانی کرد.

مدیر شعب استان با اشاره به مشکلات موجود در صدور ضمانتنامه و پرداخت تسهیلات به مشتریان خاص بانک، خواستار تسهیل در ضوابط و مقررات اعتبارسنجی، رعایت نسبت مالکانه و اعتباری شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000