دیدار با فرمانده بسیج ادارات لرستان

تفکر بسیجی و فرهنگ شهادت عامل حفظ ارزشهای نظام و انقلاب است

سرهنگ امین اله صارمی فرمانده بسیج کارکنان ادارت استان در دیدار با سرپرست شعب استان ضمن تبریک انتصاب عالی پور به سمت سرپرست مدیریت لرستان گفت :خدمت رسانی باید در راستای گره گشایی از مشکلات مردم باشد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا ،سرهنگ امین اله صارمی فرمانده بسیج کارکنان ادارت استان در دیدار با سرپرست شعب استان ضمن تبریک انتصاب عالی پور به سمت سرپرست مدیریت لرستان ،یکی از موضوعات مهم ومورد تاکید در دین اسلام را خدمت رسانی به آحاد جامعه به ویژه محرومان عنوان کرد وگفت :خدمت رسانی باید در راستای گره گشایی از مشکلات مردم باشد.

در این دیدار داریوش عالی پور سرپرست مدیریت لرستان در خصوص اقدامات بانک مسکن در شرایط فعلی اقتصاد کشور عنوان کرد: اقدامات انجام شده بانک مسکن در شبکه بانکی کشور در این شرایط اقتصادی به بهترین صورت و به نحو احسن در حال انجام است .سرپرست شعب استان گفت :یکی از اصلی ترین برنامه های بانک مسکن تامین مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه است .

وی افزود :از برکات انقلاب اسلامی، تامین مسکن هموطنان در مناطق محروم کشور است ،اما هنوزهم جای کار زیادی دارد و اگر مسوولان و کارکنان شاغل در بخشهای مختلف به ویژه اقتصادی نظیر نظام بانکی بتوانند به رسالتهای اجتماعی خود در زمینه خدمت رسانی به آحاد مردم ؛تکریم ارباب رجوع و تسریع در امور به خوبی عمل کنند و در حقیقت خدمت رسانی به مردم راعبادت بدانند به اجرای تفکر بسیجی جامه عمل پوشانده اند.

داریوش عالی پور در ادامه با اشاره به وضعیت اقتصادی و تورمی موجود اظهار داشت :این عوامل باعث شده، اقشار کم در آمد و متوسط جامعه در تامین سرپناه با مشکلاتی مواجه شوند ؛که باید از تمام ظرفیت های سازمان های مرتبط با این حوزه برای رفع مشکلات استفاده کرد .

سرپرست شعب استان خاطر نشان کرد :باید در جهت حفظ ارزشهای نظام و آرمان های انقلاب اسلامی تفکر بسیجی وفرهنگ شهادت گسترش یافته و از هیچ کوششی در دستیابی به ارزشهای انقلاب دریغ نکنیم .

وی افزود: تمام تلاش ما این است که با ارتقاء روحیه جهادی وبسیجی در بین کارکنان در راستای افزایش سطح رضایتمندی مردم حرکت کنیم .

سرهنگ پاسدار امین اله صارمی فرمانده بسیج ادارت لرستان در این دیدار با گرامیداشت اعیاد غدیر و دهه ولایت بر تعامل و همکاری بانک مسکن با سپاه و بسیج در راستای اهداف سازمانی تاکید کرد و از تلاش‌کارکنان این بانک در خدمت رسانی به جامعه همچنین از تعاملات بانک در سالهای قبل در بحث کمک های مومنانه ، تامین مایحتاج فقرا ،حضور خود جوش پرسنل در حادثه سیل و بعد از آن اهدای کمک های نقدی و 168 تخته فرش و احداث سه مدرسه در استان تقدیر و تشکر کرد.

فرماندهی بسیج ادارت استان با تشکر از زحمات کارکنان بانک ها در زمان مواجهه به همه گیری ویروس کرونا اظهار داشتند با تمام ظرفیت در قرارگاه محرومیت زدایی و کمک به نقاط کم برخوردار و محروم بشتابیم و بتوانیم شیرینی فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی را در این مناطق به مردم بچشانیم. وی افزود: با توجه به حوزه فعالیت بانک مسکن که تامین سرپناه برای اقشار مختلف بویژه اقشار کم درآمد ومتوسط جامعه است؛ این بانک به خوبی تاکنون از عهده این مسئولیت برآمده است.

فرمانده بسیج کارکنان ادارات استان اظهار داشت :امیدواریم در آینده هم با همکاری وتعامل با دستگاه های مرتبط با این حوزه اقدامات بیشتری در تامین سرپناه برای مناطق محروم وکمتر توسعه یافته استان انجام شود .

سرهنگ صارمی یادآور شد: تفکر بسیجی می تواند، جامعه را در راستای دستیابی به اهداف نظام پیش ببرد وچشم انداز روشنی برای سالهای آتی کشورباشد .ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000