حمید حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر: اقشار مختلفی از مردم کشور از خدمات بانک مسکن بهره مند شده اندکه جای بسی تقدیر دارد

جلسه ای با حضور مرتضی دهداری زاده مدیرشعب استان بوشهر و حمید حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر و کارشناسان مربوطه در محل دفتر مدیر استان برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا- مرتضی دهداری زاده مدیرشعب استان بوشهر در ابتدا با گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم علیرضا تابش ریاست سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:وی انسان بسیار صادق، پرتلاش و خستگی ناپذیری بودند و خدمات شایانی را ارائه کرد. وی سپس در راستای همکاری دوجانبه با بنیاد مسکن افزود: همکاری و مشارکت ما فراتر از قاعده است و بدون شک تعامل سازمانی بسیار موثر و قوی داریم. وی گفت: در امورشغلی و کاری نیت انجام شدن کار است و در این راه هر کاری را که بشود با بالاترین سرعت با دقت بالا و به بهترین نحوه انجام می دهیم و این را وظیفه خود می دانیم.

وی افزود: بانک مسکن تامین مالی طرح اقدام ملی ،‌ حمایت از ساخت واحدهای مسکونی متوسط ، افزایش سقف تسهیلات مسکن و افزایش سقف تقسیط تسهیلات را به منظور حمایت بیشتر از مشتریان مد نظر قرار داده است .

مرتضی دهداری زاده تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با تسهیل‌گری صورت گرفته از سوی بانک مسکن استان و همکاری با بنیاد مسکن، با حفظ ساختارها و با تعادل با حفظ منافع مردم و سازمان و همچنین رضایت مشتریان و خداوند متعال گام برداریم .

وی افزود: در اجرای پروژه‌ها تلاش شده و به همین منوال ادامه خواهد داشت و بدلیل سوابق خوب بنیاد مسکن استان از نظر معماری و کیفیت در اجرا، واحدهای مقاوم و باکیفیتی در اختیار اقشار کم درآمد جامعه قرار گیرد.

دهداری زاده هدف اصلی و مشترک میان بانک مسکن و بنیاد مسکن را تعامل و همکاری بیشتر و همسویی دو سازمان با یکدیگر دانست.

مدیر شعب استان یکی دیگر از موارد حائز اهمیت را پیگیری جدی و به موقع در تبدیل تسهیلات مشارکت مدنی به فروش اقساطی دانست که باید با تعامل و همکاری میان بانک و بنیاد مسکن با جدیت بررسی و پیگیری شود.

در ادامه حمید حیدری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن عرض تبریک انتصاب مدیرجدید شعب استان بوشهرعنوان داشت: بنیاد مسکن و بانک مسکن از یک خانواده هستند و بدون شک جهت تحقق اهداف تعیین شده، بنیاد مسکن آماده هرگونه همکاری با بانک مسکن در این راستا می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات ساخت مسکن شهری، گفت: در راستای کمک به خانه‌دار شدن اقشار کم درآمد و محروم، و رونق ساخت ساز در استان ، همکاری خوبی بین بانک مسکن استان و بنیاد مسکن برقراراست.

حمید حیدری بریدی خاطر نشان کرد: این پروژها در شهرستان‌های دیلم، دیر و کنگان در حال اجرا می‌باشند.

حیدری افزود: اقشار مختلفی از مردم کشور از خدمات بانک مسکن بهره مندشده اندکه جای بسی تقدیر دارد .

مدیرکل بنیاد مسکن استان، با اشاره به خدمات بانک مسکن طی سالیان اخیر، به ویژه درطرح مسکن مهر وبهسازی ونوسازی مسکن روستایی این خدمات رامنشاء خیرودرراستای توسعه روستاهاعنوان کرد .

وی گفت: بنیاد مسکن استان همیشه در کنار بانک خواهد بود و تعامل و همکاری لازم در همه ی حوزه ها به ویژه وصول مطالبات بیش از گذشته خواهد بود .

گفتنی است در این جلسه کارشناسان به بررسی پرونده های برخی از پروژه های در دست اجراء پرداختند و تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000