مدیر شعب استان هرمزگان با مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان دیدار کرد

مدیر شعب استان هرمزگان با مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان دیدار کرد

مدیر شعب استان هرمزگان با مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان دیدار کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،

علی کمالی مدیر شعب استان در این دیدار که در راستای برنامه بازاریابی فعالین بخش مسکن و ساختمان در محل کارخانه سیمان هرمزگان در بندر خمیر برگزار شد ضمن تشریح گستردگی حوزه مسکن گفت : بخش مسکن و ساختمان به عنوان موتور محرک اقتصاد که چنانچه از رونق خوبی برخوردار باشد می تواند اثرات مستقیم و غیرمستقیم بر روی سایر بخش های اقتصادی گذاشته و موجب شکوفایی و رونق اقتصادی شود به طوری که در شرایط رونق می تواند 20درصد تولید ناخالص داخلی و 40درصد از حجم سرمایه ناخالص را به خود اختصاص دهد .

کمالی همچنین گفت : توسعه روابط و همکاری های فعالین بخش مسکن و ساختمان می تواند به رونق بخشیدن این ابر صنعت کمک شایانی بکند ، که بانک مسکن به عنوان تنها بانک دولتی که مجری سیاستهای دولت در تامین مالی برنامه های کلان تولید انبوه مسکن می باشد در تلاش است با برقراری ارتباط بهینه و اثر بخش با مخاطبین مسکن و ساختمان شرایطی را فراهم سازد تا متقاضیان مسکن بتوانند به راحتی و با شرایط آسان صاحب خانه شوند .

مدیر شعب استان هرمزگان در ادامه افزود : ارتباط بانک مسکن با کارخانجات سیمان به عنوان یکی از اصلی ترین صنایعی که ارتباط مستقیم در تولید مسکن دارد و مهمترین فعال این حوزه محسوب می شود،به طوری که سیمان از اصلی ترین مصالح در ساخت مسکن می باشد می تواند منجر به هم افزائی بیشتر در جهت تسهیل در تولید مسکن شود .

علی کمالی مدیر شعب استان در پایان ضمن تشریح خدمات اعتباری به انبوه سازان و متقاضیان خرید مسکن و خدماتی که می توان به کارکنان سازمانها ارائه کرد، گفت : می توانیم تامین مالی مناسبی در تولید انبوه مسکن علی الخصوص در قالب تعاونی ارائه کنیم که این آمادگی وجود دارد،به کارکنان شرکت سیمان هرمزگان اینگونه خدمات اعتباری را ارائه دهیم .

سپس مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه بانک مسکن که نقش بسزایی در کمک به تولید مسکن در کشور داشته است در معرفی و تشریح شرکت سیمان هرمزگان گفت : کارخانه سیمان هرمزگان در بندر خمیر و 80 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس و در کرانه آبهای نیلگون خلیج فارس قرار دارد که برخورداری از ذخایر معدنی فراوان و مناسب و فاصله اندک تا بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر و دسترسی به آبهای آزاد و خط آهن سراسری موقعیت بسیار ممتازی به شرکت بخشیده است که با دو خط تولید و با ظرفیت بیش از 6000 هزار تن تولید در روز یکی از بزرگترین کارخانجات سیمان کشور می باشد .

مدیر عامل کارخانه سیمان هرمزگان در ادامه افزود : کارخانه سیمان هرمزگان با تمام ظرفیت در حال تولید می باشد تا بتواند نقشی در کنترل نا به سامانی های بازار سیمان داشته باشد که این مهم می تواند به رونق بخشیدن به بازار مسکن کمک نماید .

مهدی باشتی ضمن استقبال از طرح بانک مسکن در شناسایی و ارتباط دادن مخاطبین بخش مسکن و ساختمان گفت : این برنامه می تواند به رونق بخش مسکن کمک بسزایی کند که این مجموعه آمادگی دارد با برنامه های این بانک همراهی نماید .

مدیر عامل سیمان هرمزگان یکی از دغدغه های خود را کارکنان کارخانه که 800 نفر می باشند دانست و گفت : از این تعداد کارمند کارخانه تنها 200 نفر صاحب مسکن می باشند و تعداد 600 نفر فاقد مسکن هستند .

در انتها مقرر شد کارگروه بازاریابی دو طرف ، مقدمات لازم در خصوص افتتاح حساب و تمرکز بخشی از منابع شرکت سیمان هرمزگان در بانک مسکن را فراهم سازند .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000