مشارکت وتامین مالی بانک مسکن در قطعه اول پروژه احدث راه اصلی کلور به درام

مدیر شعب اردبیل در جریان کلنگ زنی جاده کلور- درام گفت : امروز خوشحالیم که توانسته ایم علاوه بر بخش مسکن در پروژه بزرگ جاده کلور - درام که با فاینانس داخلی بانک مسکن به ارزش 1000 میلیارد ریال کلنگ زنی شد، در خدمت مردم این منطقه باشیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا مدیر شعب اردبیل در جریان کلنگ زنی جاده کلور- درام که در جنوب استان واقع شده و مسیر اردبیل به تهران را 95حدود کیلومتر کاهش می دهد، مدیر شعب اردبیل گفت : بانک مسکن با پرداخت تسهیلات برای 62 هزارواحد مسکونی در طرح مسکن مهر با نرخ 4 %و 7 % گام موفقی در جهت خانه دار کردن مردم و توسعه اقتصادی استان برداشته است. که تعداد 4037 واحد از تسهیلات پرداختی مربوط به شهرستانهای خلخال و کوثر می باشد.

مدیر شعب اردبیل در ادامه گفت: امروز خوشحالیم که توانسته ایم علاوه بر بخش مسکن در پروژه بزرگ جاده کلور - درام که با فاینانس داخلی بانک مسکن به ارزش 1000 میلیارد ریال کلنگ زنی شد، در خدمت مردم این منطقه باشیم واین افق دیگری از خدمت بانک مسکن است که در بخش راه سازی و توسعه استان و شهرستانهای جنوب استان اتفاق می افتد .

در ادامه مهندس بهنام جو استاندار اردبیل، نماینده ولی فقیه در شهرستان خلخال و شهر کلورو نیزدکتر نظری رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی و مصاحبه های جداگانه ضمن تشریح ابعاد این طرح بزرگ راه سازی از تلاش و حمایت دست اندر کاران بانک مسکن در سطح کشور و نیز استان اردبیل در تامین مالی این طرح قدردانی کردند. گفتنی است جاده خلخال – کلور- درام در بخش شاهرود استان اردبیل در تلاقی چندین جبهه کاری در استان اردبیل-زنجان - گیلان محسوب می شود و نقش ویژه ای در رونق استان اردبیل دارد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000