برگزاری نشست کارآفرینی با موضوع مدیریت جامع حمل‌ و نقل کانتینری

شرکت کارآفرینی بانک مسکن دومین نشست معرفی فرصت‌ های کارآفرینی برای استارتاپ ها را با موضوع مدیریت جامع حمل‌ و نقل کانتینری برگزار می‌کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این نشست که با سخنرانی مهندس مهدی صفری مقدم، مدیرکل دفتر برنامه‌ ریزی جامع لجستیک و حمل‌ و نقل وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود، به موضوعات اصلی پیرامون مدیریت حمل‌ و نقل کانتینری پرداخته می شود.

بر این اساس، تعادل در عرضه و تقاضای حمل‌ و نقل کانتینری، استفاده از فناوری اطلاعات در ردیابی و شناسایی کانتینرها و اتصال سامانه‌های اطلاعاتی سازمان‌ها در فرآیند مدیریت کانتینر از محورهای اصلی این هم‌ اندیشی است.

در این نشست همچنین به نمونه‌های موفق سیستم‌های مدیریت کانتینری پرداخته می‌شود. همچنین پنل تخصصی با موضوع نقش استارتاپ ­ها در مدیریت جامع حمل‌ و نقل کانتینری برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، حضور در این هم‌ اندیشی که روز سه‌ شنبه مورخ 21 آذر 13۹۶ از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برگزار می‌شود، برای عموم علاقه‌ مندان آزاد و رایگان است.

این نشست که با همکاری مشترک میان گروه مالی بانک مسکن و معاونت حمل‌ و نقل وزارت راه و شهرسازی طراحی‌ شده است، در محل ساختمان شرکت کارآفرینی بانک مسکن واقع در خیابان ۳۰ متری جی، نبش خیابان زمانی با هدف بررسی بازآفرینی شهری پایدار برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است شرکت کارآفرینی بانک مسکن از شرکت‌های تازه تأسیس است که مأموریت اصلی آن ایجاد فرصت‌های کارآفرینی و تسهیل کار استارت آپ ها در حوزه شهرسازی و حمل و نقل می باشد و بستر مناسبی را برای صاحبان ایده و اندیشه در این حوزه آماده کرده است.

علاقمندان برای شرکت در این همایش می توانند از طریق سایت https://evnd.co/SVJrQ ثبت نام کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000