تکمیل زیرساخت‌ های مسکن مهر استان کردستان تا پایان سال

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۷/۱۹
تلاش دولت این است که امسال همه زیرساخت‌ های مسکن مهر استان تکمیل شود و باید از ظرفیت‌ های ملی و استانی استفاده کنیم تا این موضوع به نتیجه برسد.
پایگاه خبری بانک مسکن

امیر قادری اظهار کرد: به ماه‌ های پایانی تکمیل مسکن مهر استان رسیده‌ایم و باید آماده بستن این پرونده باشیم.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، وی افزود: لازم است شورای مسکن تغییراتی در سیاست‌های خود بدهد و اهداف و مأموریت‌های جدیدی در شورای مسکن استان‌ها در زمینه رونق‌ بخش مسکن و اقتصاد مقاومتی تعریف شود.

معاون عمرانی استاندار کردستان ادامه داد: ضمن اینکه تکمیل مسکن مهر استان دنبال می‌شود، باید وارد فازها و پروژه‌های دیگر هم شویم. در این حوزه می‌توان برنامه‌های کوتاه‌ مدت و دراز مدت را در استان طراحی و اجرا کرد.

وی با بیان اینکه دولت سیاست‌های جدیدی را در این خصوص اتخاذ کرده است، افزود: در استان هم جلساتی برای رونق‌ بخش مسکن از طریق برنامه‌های جدید برگزار شده است.

وی گفت: در خصوص سایت مسکن مهر ۱۷۲۸ واحدی دگایران سنندج که ساکنان آن مطالباتی داشتند مقرر شد مشکل آب این مجتمع با نصب فشارشکن در آینده نزدیک رفع شود و کار تأمین روشنایی این سایت نیز طی ۲ ماه انجام خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار در خصوص مبالغ قسط بانکی واحدهای این مجتمع گفت: بانک مسکن از تمام ظرفیت‌ها برای اتخاذ بهترین شیوه قسط‌ بندی به صورت پلکانی، مطابق با چهارچوب‌های قانونی، استفاده کند تا فشار از روی دوش مردم برداشته شود.

وی تأکید کرد: تعیین سود دوران مشارکت مسئله‌ای کشوری است و باید در مرکز کشور در خصوص مبلغ و مدت قسط‌بندی‌ها تصمیم‌گیری شود که امیدواریم در این زمینه تصمیمات خوبی اتخاذ شود.​


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000