تکمیل پروژه های مسکن مهر هسا ۳،۱ و ۴ وارد مرحله اجرایی شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۷/۲۲
عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند گفت: پروژه هسا ۱ ،۳ و ۴ مسکن مهر پرند جان گرفت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت عمران پرند، اسماعیل نسب عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند به همراه کارشناسان فنی و اجرایی در 3 جلسه مجزا در خصوص نحوه روند اجرایی پروژه و رفع موانع و مشکلات و تحویل کامل پروژه های هسا 3،1 و 4 با سازندگان آنها در محل این سه کارگاه حاضر شد. این اقدام در راستای بازدیدهای هفتگی از روند پیشرفت پروژه های مسکن مهر صورت گرفته است.

اسماعیل نسب گفت: مقرر شده بود تا پایان سال جاری این سه پروژه تحویل متقاضیان شود اما به دلیل مشکلات بر سر راه مسکن مهر از جمله تاخیر در تخصیص منابع مالی و عدم حضور به موقع دستگاه های خدمات رسان تحویل این واحدها به تاخیر افتاد که خوشبختانه با تخصیص اعتبار، امروز شاهد فعال شدن این 3 کارگاه هستیم.

اسماعیل نسب در ادامه اظهار داشت: سازندگان این 3 پروژه باید علاوه بر برنامه زمان بندی تحویل واحدها، برنامه نیروی انسانی پروژه خود را این هفته به شرکت عمران پرند ارائه دهند و پروژه خود را فعال کنند.

وی با بیان اینکه پرداخت به پیمانکاران کماکان به صورت بلوک بودجه انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: شرکت عمران پس از تحویل کامل بلوک به صورت کامل با تمام امکانات از جمله آب، برق، گاز، آسانسور به متقاضیان نسبت به آزاد سازی منابع مالی در وجه سازندگان اقدام می کنند.

اسماعیل نسب در پاسخ به سوال یکی از سازندگان در مورد محوطه سازی و آسفالت گفت: تا زمانی که کار دستگاه های خدمات رسان در پروژه به اتمام نرسیده سازندگان از آسفالت نمودن معابر خودداری کنند.

عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند در خصوص تامین برق سه فاز آسانسورها عنوان داشت: شرکت عمران پرند تا کنون طی چند مرحله مکاتباتی را در خصوص تامین برق سه فاز آسانسورها با اداره برق استان انجام داده و کماکان پیگیر حل این مشکل هستیم.

در پایان این جلسات مقرر گردید ظرف یک ماه آینده کلیه نواقص واحدها از جمله پمپ و مخزن و آسانسور در واحدهایی که دارای ساکن می باشند توسط سازندگان برطرف شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000