رشد ۱۰ برابری متقاضیان مسکن مهر در شهر جدید بینالود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۷/۲۳
ثبت‌ نام متقاضیان در مسکن مهر شهر جدید بینالود امسال نسبت به سال گذشته رشد ۱۰ برابری داشته است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا یزدانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بینالود، گفت: افزایش ۱۰ برابری متقاضیان خرید واحدهای مسکن مهر شهر جدید بینالود امسال نشان‌ دهنده استقبال مردم از واحدهای ساخته شده در این شهر است.

یزدانی با اشاره به وجود شهرک صنعتی بینالود در محدوده این شهر جدید گفت: با توجه به اینکه اشتغال یکی از دغدغه‌های اصلی مردم محسوب می‌گردد، جذب تعداد قابل‌ توجهی از ساکنین شهر بالأخص ساکنین مسکن مهر در واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بینالود، تقاضا برای خرید و اجاره واحدهای مسکونی را در این شهر افزایش داده است.

این مقام مسئول افزایش تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان را یکی دیگر از عوامل افزایش تقاضا دانست و ادامه داد: با پرداخت تسهیلات متمم به پروژه‌های راکد توسط بانک مسکن، به زودی شاهد اتمام بخش زیادی از پروژه‌های مسکن مهر در بینالود خواهیم بود.

وی افزود: در صورت تکمیل واحدها با استفاده از تسهیلات متمم، با توجه به حذف شروط ۴ گانه مسکن مهر در این شهر، فرآیند جذب متقاضی و واگذاری واحدهای باقی مانده سرعت بیشتری خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بینالود عنوان کرد: در شهر جدید بینالود سه هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مهر در حال ساخت است که از این تعداد ۸۰۰ واحد مربوط به تعاونی‌ها و یک هزار و ۸۰۰ واحد مربوط به انبوه‌ سازان و الباقی، پروژه‌های خود مالک است که از سه هزار و ۷۰۰ واحد تا کنون ۱۶۰۰ واحد آن به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شده است.

وی ادامه داد: تا پایان امسال عملیات ساخت ۲۲۰ واحد دیگر نیز به اتمام خواهد رسید و تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش سطح کمی و کیفی خدمات روبنایی و زیربنایی در شهر جدید بینالود افزود: قطار حومه‌ای مشهد- بینالود یکی از پروژه‌های مهمی است که جهت افزایش تقاضای سکونت در شهر جدید بینالود در دست بررسی و برنامه‌ ریزی است و با توافقاتی که در وزارت راه و شهرسازی در این خصوص انجام شده امیدواریم به زودی شاهد شروع عملیات اجرایی این پروژه باشیم.

حمیدرضا یزدانی گفت: تأمین آسایش ساکنین یکی از اهداف اصلی شرکت عمران شهر جدید بینالود است که در همین راستا آسفالت و روشنایی تمامی معابر مسکن مهر انجام گرفت و مرکز بهداشتی و درمانی شهر جدید بینالود نیز با همکاری شرکت عمران شهر جدید بینالود، اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در مجاورت سایت مسکن مهر به بهره‌برداری رسید.

وی از دیگر اقدامات شرکت عمران شهر جدید بینالود به افزایش کیفی و کمی وسایل ایاب و ذهاب شهر اشاره کرد و افزود: در جهت رفاه حال شهروندان ناوگان حمل و نقل برون‌ شهری از بینالود به مشهد و بالعکس را از مینی‌بوس به اتوبوس‌های ویژه ارتقا دادیم.

وی در پایان بیان کرد: امسال احداث یک باب سالن ورزشی چند منظوره و بوستان مسکن مهر در محله منظریه را نیز در دست اجرا داریم و امیدواریم با اجرای پروژه‌های روبنایی و زیربنایی شهر رضایت مندی بیش از پیش شهروندان را تأمین نماییم.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000