مجمع شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار برگزار شد

مجمع سالانه شرکت « سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار » به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، این مجمع روز چهارشنبه مورخ 19 مهر ماه امسال با حضور تمامی سهامداران در محل دفتر مرکزی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد. ترکیب هیات رئیسه این مجمع شامل محمدرضا امینی به عنوان رییس، محمد مهدی نادری به عنوان ناظر اول، اکبر میر شفیعی به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی بود.

در این مجمع، گزارش یک ساله فعالیت هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار توسط صالح وزیری، مدیرعامل این شرکت ارائه و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1396 به تصویب سهامداران رسید.

همچنین موسسه حسابرسی تدبیرگران مستقل به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مالی آتیه اندیش ارقام به عنوان بازرس علی‌ البدل برای مدت یک سال انتخاب شدند. روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد نیز برای درج آگهی‌ها معرفی شد در ضمن اعضای هیات مدیره شرکت به مدت دو سال به شرح ذیل تعیین شدند.

بر این اساس جعفر شرفی، به نمایندگی از شرکت پارس مسکن سامان به عنوان رئیس هیات مدیره، هادی صالحی وزیری، به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس به عنوان نایب رئیس و مدیر عامل، و رضا خدادادیان به نمایندگی از شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان (عضو غیر موظف) در هیات مدیره شرکت تعیین شدند

همچنین در این جلسه با حضور محمدرضا امینی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از «اکبر میر شفیعی» و «خدابخش سربندی» در مدت تصدی هیات مدیره با اهدای لوح یادبود تقدیر شد.

گفتنی است، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن نوین پایدار یکی از شرکت‌های تابعه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن است که در سال 1389 با نام توسعه مسکن مهر نوین تاسیس شد و از سال 1394 با تغییر سیاست‌های شرکت و ماموریت‌ها، به نام شرکت سرمایه‌گذاری مسکن نوین پایدار به فعالیت‌های خود ادامه داده است.

شرکت از زمان تاسیس تا کنون، عملیات اجرایی حدود 3094 واحد مسکونی با زیر بنای بیش از 434.374 مترمربع در قالب 9 پروژه را عهده‌دار بوده است. برخی از پروژه‌های این شرکت شامل انجام بخشی از پروژه 2000 واحدی اهواز، پروژه پارسیان تهران پارس، پروژه مشارکتی شاهین، پروژه پیمانکاری بلوک B آبشار، پروژه بادامستان قزوین، پروژه الهیه قزوین، پروژه بلوک B باران شهرکرد، پروژه بلوک B پردیس المپیک، پروژه مشارکتی ارکیده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000