جزئیات پروژه‌های آماده تحویل به متقاضیان توسط گروه سرمایه گذاری مسکن

برخی از پروژه‌های گروه سرمایه گذاری مسکن در سراسر کشور تکمیل شده و یا در مراحل پایانی قرار دارند که آماده تحویل به متقاضیان است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، برخی از پروژه‌های شاخص گروه سرمایه گذاری مسکن در سال جاری تکمیل شده است که از جمله این پروژه ‌های شاخص، مجتمع مسکونی جماران در تهران، پروژه مسکونی آفتاب قم، مجتمع سعادت مشهد، پروژه هشت بهشت اهواز، پروژه افرا رشدیه تبریز و مجتمع مسکونی پونک در زنجان است.

پروژه مسکونی جماران در پایتخت یکی از پروژه‌های شاخص گروه سرمایه گذاری مسکن است که در سه بلوک 10 طبقه‌ای ساخته شده است. این پروژه 60 واحدی داراری سیستم هوشمند مدیریت ساختمان، روف گاردن، سالن اجتماعات، مجموعه ورزشی (استخر و سونا و سیستم اعلام حریق) است.

واحدهای این پروژه در مساحتی بین 120 تا 370 متر مربع ساخته شده است. احداث این پروژه در مراحل نهایی قرار دارد و زمان تحویل پروژه در بهمن سال جاری پیش بینی شده است.

پروژه مسکونی آفتاب قم نیز از پروژه‌‌های شاخص گروه سرمایه گذاری مسکن به شمار می‌رود که آماده تحویل به متقاضیان است. این پروژه در 3 بلوک 7 طبقه احداث شده است.

همچنین حداقل و حداکثر مساحت واحدهای پروژه مسکونی آفتاب بین 80 تا 90 متر مربع است؛ فضای سبز، آنتن مرکزی، اطفای حریق و صاعقه گیر را می‌توان از امکانات ویژه این مجتمع برشمرد.

مجتمع سعادت مشهد نیز از پروژه‌های مسکونی با امکانات و ویژگی‌های خاص در استان خراسان رضوی است. این مجتمع مسکونی در 2 بلوک چهار طبقه‌ای ساخته شده و در مجموع 40 واحد مسکونی دارد. حداقل مساحت واحدهای این پروژه 60 متر مربع و حداکثر نیز 103 مترمربع است.

پروژه مسکونی سعادت در شهر مشهد تا حرم مطهر حدود 2 کیلومتر فاصله دارد؛ سیستم دوربین مداربسته در مشاعات، نگهبان 24 ساعته، منبع ذخیره آب و سیستم تقویت فشار، دیزل ژنراتور و برق اضطراری مشاعات از ویژگی‌های این مجتمع مسکونی هستند.

اما گروه سرمایه گذاری مسکن که در تقریبا در سراسر کشور تلاش کرده پروژه‌های مسکونی ایجاد کند در شهر اهواز نیز مجتمع 64 واحدی هشت بهشت را احداث کرده که آماده تحویل به متقاضیان است. این پروژه در دو بلوک هشت طبقه‌ای ساخته شده که برای تمام واحدهای پروژه پارکینگ و انباری در نظر گرفته شده است.

حداقل مساحت واحدهای مجتمع مسکونی هشت بهشت 93 متر مربع و حداکثر مساحت واحدهای این پروژه 169 مترمربع است. این پروژه در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 100 درصد آماده واگذاری به متقاضیان است.

اما در شمالغرب کشور پروژه افرا رشدیه در شهر تبریز در زمره پروژه‌های شاخص گروه سرمایه گذاری مسکن قرار دارد. این پروژه که در 10 طبقه ساخته شده دارای 60 واحد مسکونی است که برای هر یک از واحدها پارکینگ و انباری نیز در نظر گرفته شده است. حداقل و حداکثر مساحت واحدهای پروژه 110 متر مربع تا 140 مترمربع است که با 100 درصد پیشرفت آماده تحویل به متقاضیان است. تمام واحدهای این پروژه با دو اتاق خواب ساخته شده‌اند که آنتن مرکزی و منبع ذخیر آب از ویژگی‌های پروژه به شمار می‌روند.

مجتمع مسکونی پونک در زنجان نیز در 10 طبقه ساخته شده که در مجموع تعداد کل واحدهای این مجتمع 300 واحد است. حداقل مساحت واحدهای این پروژه 75 متر مربع و حداکثر مساحت این واحدها نیز 83 متربع در نظر گرفته شده. این پروژه که در تیپ واحدهای 2 خوابه ساخته شده 100 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

آنتن مرکزی و سیستم صاعقه گیر، آسانسور، سیستم برق اضطراری، سیستم آتش نشانی و نگهبانی از جمله امکانات و ویژگی‌های این پروژه مسکونی در زنجان محسوب می‌شود.

گروه سرمایه گذاری مسکن تا پایان سال مالی 1395 تعداد 32 پروژه بلند مرتبه سازی احداث کرده است که 5 هزار و 704 واحد مسکونی با مساحت یک میلیون و 15 هزار و 820 مترمربع را شامل‌ می‌شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000