۲۶هزار واحد مسکن مهر استان تهران تا ابتدای زمستان تحویل می‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۷/۲۵
معاون عمرانی استانداری تهران از تکمیل و تحویل ۲۶ هزار واحد مسکن مهر به مردم در ۲ شهر پرند و پردیس تا ابتدای فصل زمستان خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

حسن کرمی در حاشیه شصت و نهمین جلسه شورای مسکن استان تهران، گفت: کار اتصال انشعابات آب، برق و گاز ۲۶ هزار واحد مسکن مهر در ۲ شهر پردیس و پرند آغاز شده و تا پایان فصل پاییز به اتمام می رسد.

به گزارش ایرنا، وی تکمیل مراکز آموزشی و مدارس در حال ساخت این ۲ شهر را نیز از اولویت های استانداری تهران عنوان و تصریح کرد: به محض تکمیل بنای این مراکز کار اتصال انشعابات آب و برق آنها آغاز می شود تا برای سال تحصیلی آینده آماده بهره برداری و استفاده دانش آموزان شود.

به گفته ی کرمی، تلاش دولت بر این است که تا پایان سال جاری تمامی مسکن های مهر استان تهران آماده بهره برداری شده و کلید آن به مردم تحویل داده شود.
وی هدف از برگزاری این جلسه را حل مشکلات پروژه مسکن مهر در شهرهای پردیس و پرند عنوان کرد و ادامه داد: استاندار جدید تهران نیز در این جلسه حضور یافت و در جریان روند ساخت و تحویل پروژه مسکن مهر استان قرار گرفت.

معاون عمرانی استاندار تهران به مصوبات این جلسه نیز اشاره و خاطر نشان کرد: مقرر شد که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه(۲۶ و ۲۷ مهر) این هفته تیمی متشکل از مدیران دستگاه های اجرایی استان تهران برای بررسی و رفع مشکلات پروژه مسکن مهر به ۲ شهر پردیس و پرند اعزام شوند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000