۸۴۱ واحد مسکن مهر در سلماس به بهره برداری رسید

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تا کنون ۸۴۱ واحد از مجموع ۸۵۶ واحد پروژه مسکن مهر در شهرستان سلماس افتتاح شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

ابراهیم مبارک قدم مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، در جریان بازدید از طرح های مسکن مهر سلماس اظهار داشت: ۶۵۳ واحد در قالب تعاونی مسکن مهر و ۲۰۳ واحد از طریق خود مالک و گروهی در شهرستان سلماس احداث و تا کنون ۸۴۱ واحد افتتاح شده است.

به گزارش مهر، وی با بیان اینکه پروژه های مسکن مهر شهرستان سلماس با ۹۸ درصد پیشرفت اجرایی رو به اتمام است عنوان کرد: تا کنون ۳۱۹ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای پروژه های مسکن مهر شهرستان سلماس پرداخت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از پیشرفت ۹۱ درصدی پروژه های مسکن مهر آذربایجان غربی خبر داد و گفت: در اجرای طرح مسکن مهر در استان قرارداد ساخت ۴۰ هزار و ۸۷۱ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و ۱۱ هزار و چهل واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت منعقد شده است.

وی با بیان اینکه پروژه های مسکن مهر از مجموع ۱۳ شهر بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت در سطح استان در پنج شهر به اتمام رسیده، افزود: روند اجرای طرح مسکن شهرهای ماکو، نقده، شاهین دژ و بوکان از ۹۷ درصد پیشرفت اجرایی برخوردار است.

مبارک قدم همچنین از پرداخت ۱۱هزار و ۴۶۲ میلیارد ریال تسهیلات یارانه ای برای طرح مسکن مهر استان خبر داد و افزود: ۴۰۰ میلیاردریال برای اجرای عملیات محوطه سازی پروژه های مسکن مهر استان هزینه شده است.

در این بازدید با توجه به اینکه مساکن مهر این پروژه به متقاضیان تحویل داده شده، جهت رفع نواقص و مشکلات و افزایش رفاه ساکنان این سایت مقرر شد که دسترسی به شبکه تصفیه فاضلاب شهری و ناوگان حمل و نقل عمومی و نیز ساماندهی معابر و فضای سبز محوطه در اسرع وقت فراهم شود.

همچنین مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به همراه نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان شهرستانی از پروژه ساخت پروژه ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی سلماس بازدید کردند و تصمیمات تازه ای در جهت سرعت دهی در روند اجرای این پروژه گرفته شد.

پروژه ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی سلماس در زمینی به مساحت ۵۳ هزار و ۹۱۴ مترمربع ساخته می شود و تا کنون بیش از ۶۱ میلیارد ریال هزینه شده و برای اتمام کلی طرح ۵۸۲ میلیاردریال پیش بینی شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000