حضور گروه مالی بانک مسکن در نخستین همایش ملی مولد سازی دارایی های دولت

گروه مالی بانک مسکن در نخستین همایش ملی مولد سازی دارایی های دولت به همراه یکی از شرکت های تابعه خود حضور یافت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، این شرکت به همراه شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن در روز یکشنبه مورخ 30 مهرماه 1396 در محل مرکز همایش های بین المللی رازی در این همایش ملی حضور یافت.

لازم به ذکر است ارائه مقالات علمی توسط مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن و شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن و برپایی غرفه جهت معرفی خدمات گروه و شرکت های تابعه، از اقدامات اصلی این شرکت ها به منظور مشارکت در این رویداد بوده است.

این گزارش می افزاید، مقالات ارائه شده که به عنوان مقالات برتر شناسایی و مورد تقدیر قرار گرفتند با موضوعات کارکرد تأمین مالی ساختار یافته در مورد مولد سازی و مدیریت دارایی های دولت به قلم مصطفی ازگلی مدیرعامل شرکت گروه مالی بانک مسکن و حسین محسنی کارشناس ارشد امور اقتصادی و برنامه ریزی و هم چنین مولد سازی دارایی های راکد دولت با بهره گیری از اوراق بهادار سازی املاک و مستغلات و صکوک اجاره به قلم دکتر سید محسن فاضلیان مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه و روح الله شیرزه حق کارشناس تأمین مالی در تأمین سرمایه بوده است.

هدف از حضور شرکت گروه مالی و شرکت تأمین سرمایه از مشارکت در این رویداد معرفی پتانسیل ها و توانمندی های شرکت های تابعه گروه مالی بانک مسکن در قالب معرفی خدمات مشاوره ای و عملیاتی در مدیریت دارایی های دولتی عنوان شده است.

گروه مالی بانک مسکن به عنوان هلدینگ مالی متعلق به بانک مسکن می باشد که در بازار سرمایه و ساخت و ساز و زیر ساخت، از طریق شرکت های تابعه خود به ارائه خدمات می پردازد. این شرکت مدیریت کلیه شرکت های مالکیتی و مدیریتی متعلق به بانک مسکن را بر عهده دارد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000