مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند:

پرونده «مسکن مهر پرند» امسال بسته می شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۰۶
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند اعلام کرد: در صورت همکاری دستگاه های خدمات رسان ، پرونده مسکن مهر در این شهر تا پایان امسال بسته می شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی سید علی اکبر طاهری خبر داد: هم اکنون هفتاد هزار واحد از ۹۵ هزار واحد مسکن مهر پرند به عنوان پایتخت مسکن مهر کشور تحویل متقاضیان شده یا در شرف تحویل است .
وی با اشاره به اینکه از این ۲۵ هزار واحد باقی مانده ، هفت هزار واحد فاقد متقاضی هستند تصریح کرد: تعداد زیادی از واحدها بیش از یک سال است که آماده تحویل است ولی به خاطر اینکه دستگاه‌های خدمات رسان وظیفه خود را در این پروژه انجام ندادهاند، ما به نوعی با بد قولی به متقاضیان روبرو هستیم .
طاهری تاکید کرد: در صورتی که دستگاه‌های خدمات رسان ما را یاری کنند تا پایان امسال مابقی واحدهای این پروژه را تحویل متقاضیان خواهیم داد.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند افزود: با توجه با اینکه در آستانه فصل سرما قرار داریم از دستگاه های خدمات رسان می خواهیم همکاری بیشتری با ما داشته باشند و اقدامات خدماتی خود از قبیل آسفالت کاری، محوطه سازی، انشعابات و غیره را انجام دهند تا بتوانیم هر چه زودتر واحدهای آماده را تحویل متقاضیان دهیم .
وی کمبود فضای آموزشی ، نبود امکانات بهداشتی و پزشکی، بوستان ها و فضای سبز و همچنین مسجد و مراکز امنیتی و انتظامی در پرند را یکی از دلایل نبود متقاضی برای هفت هزار واحد در این شهر عنوان کرد و از آمادگی شرکت عمران برای واگذاری زمین مجانی به دستگاه های دولتی برای ایجاد این فضاها در پرند خبر داد .
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند از وزارتخانه های آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و همچنین شهرداری و نیروی انتظامی خواست برای ایجاد واحدهای آموزشی، بهداشتی، خدماتی و انتظامی خود در این شهر از زمین مجانی استفاده کنند.
طاهری افزود: ما همچنین در شرکت عمران شهر جدید پرند به آنها کمک های مورد نیاز را خواهیم کرد .
وی در پاسخ به سوالی در باره همکاری این شرکت با شرکت پیمانکاری هسا نیز گفت: با توجه به تاخیر صورت گرفته در اجرای پروژه از سوی این شرکت در مسکن مهر پرند، از این شرکت خواستیم واحدهای منعقد شده برای احداث را اقاله کند که تا کنون دو هزار و سیزده واحد از سوی این شرکت اقاله شده و مابقی نیز در حال اقاله است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند همچنین با اشاره به کمک های دولت در زمینه زیر بنایی و رو بنایی ، احداث معابر و آماده سازی پروژه گفت: برنامه های ما در مقطع کنونی که مراحل پایانی مسکن مهر پرند را در پیش داریم، احداث فضاهای سبز ، تاسیسات ورزشی و کارهای خدماتی از جمله رفع موضوع پسماند و زباله و ایجاد فضاهای سبز در این پروژه است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000