در دیدار آخوندی با وزیر مسکن، ساختمان و خدمات عمومی روسیه انجام شد:

همکاری مشترک ایران و روسیه در زمینه مسکن

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۰۶
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به کشور روسیه ضمن دیدار با وزیر مسکن، ساختمان و خدمات عمومی این کشور، در خصوص ارتقای همکاری‌های اقتصادی در زمینه مسکن و ساختمان گفتگو کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر خود به روسیه بعدازظهر روز پنج‌ شنبه با میخائیل من وزیر مسکن، ساختمان و خدمات عمومی دیدار و گفتگو کرد.

در این ملاقات که پیرو برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ۲ کشور و نیز یادداشت تفاهم امضا شده در زمینه مسکن و ساختمان میان ۲ کشور انجام گرفت طرفین ضمن بررسی زمینه‌های همکاری دو جانبه از جمله تبادل دانش و تجارب طرفین در زمینه مقررات ملی ساختمان، ساختمان‌های مقاوم در برابر زلزله، بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارآمد و بافت‌های تاریخی، مکانیزم‌های تأمین مالی مسکن و ایجاد شهرهای جدید و فن‌آوری‌های بتن به تشکیل کارگروه مشترک جهت پیگیری موضوعات مورد توافق پرداخته و رؤسای ایرانی و روسیه‌ای کارگروه مشترک را معرفی کردند.

در این نشست همچنین موضوع ایجاد صندوق تأمین مالی مسکن مورد بررسی و مذاکره قرار گرفت. در پایان این نشست برنامه اجرایی مشترک در زمینه مسکن و ساختمان به امضای وزرای ۲ کشور رسید.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000