مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند مطرح کرد

۵ هزار واحد مسکن مهر پرند نیازمند اتصال شبکه برق

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۰۹
همکاری دستگاه‌های خدمات‌ رسان بسیار ضعیف است به طوری که در شهر جدید پرند ابنیه‌ ها آماده است و ۴ تا ۵ هزار واحد آماده تحویل است که نیازمند اتصال شبکه برق است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی‌اکبر طاهری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در پی انتشار خبری مبنی بر تامین برق مسکن مهر پرند، ضمن تکذیب این خبر اظهار کرد: با وجود جلسه دو هفته گذشته مسئولان استانداری در خصوص شبکه برق شهر جدید پرند و بازدید از این منطقه، اما تا به امروز برق و برق سه فاز بخشی از سایت‌ها برای استفاده از آسانسور‌ها تامین نشده که از آن‌ها درخواست کردیم هر چه سریع تر این کار را انجام دهند تا بتوانیم این واحد‌ها را آماده کنیم و در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

وی با بیان اینکه تا کنون کنتور‌ها و انشعابات به دلیل این مشکل نصب و متصل نشده اند، افزود: همکاری دستگاه‌های خدمات‌ رسان بسیار ضعیف است و در شهر جدید پرند ابنیه‌ها آماده است و ۴ تا ۵ هزار واحد آماده تحویل است که نیازمند اتصال شبکه برق است تا پس از محوطه سازی و آسفالت معابر به مردم تحویل دهیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به صحبت‌ها برای اتصال انشعابات برق تا پایان امسال گفت: بدقولی‌ها باعث شده نسبت به متقاضیان نیز بدقولی کنیم و پروژه‌ها تا پایان سال تمام نشود و به سال آینده به دلیل در پیش بودن فصل سرما و محوطه سازی موکول می‌شود، زیرا تنها یک تا دو ماه برای محوطه سازی فرصت داریم.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان اداره برق در حال حاضر باید برای نصب کنتور‌ها و اتصال انشعابات اقدام کنند، تصریح کرد: سه تا ۴ ماه آینده اگر این فعالیت‌ها آغاز شود باعث تحویل واحد‌ها به سال آینده می‌شود.

طاهری درباره تعداد واحد‌های مسکن مهر در شهر جدید پرند،گفت: نزدیک به ۷۰ هزار واحد در پرند تحویل شده یا در حال تحویل است و از ۲۵ هزار واحد باقی مانده نیز نزدیک ۷ هزار واحد فاقد متقاضی است و ۴ تا ۵ هزار واحد نیز با مشکل سازمان‌های خدمات رسان از جمله اداره برق رو به رو است و به علت بودجه و اعتبارات این روند بسیار کند طی شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000