مدیرعامل شهر جدید بینالود:

۲۲۰۰ مسکن مهر فاقد متقاضی داریم

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۱۰
در حال حاضر از ۳۷۰۰ مسکن مهر بینالود، حدود ۲۲۰۰ مسکن مهر فاقد متقاضی است.
پایگاه خبری بانک مسکن

حمیدرضا یزدانی در جمع خبرنگاران در حاشیه نهمین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و نمایشگاه اینوک با بیان اینکه در طرح مسکن مهر شهر جدید بینالود ساخت ۳۷۰۰ واحد مسکونی تکلیف شده است، اظهار داشت: در حال حاضر ۲۲۰۰ واحد مسکونی، مسکن مهر در بینالود فاقد متقاضی است.

وی ادامه داد: رکود بازار مسکن و بارگذاری نادرست در این منطقه از جمله عواملی است که باعث شده مساکن مهر بینالود متقاضی نداشته باشد.

یزدانی اظهار داشت: در حال حاضر سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی پروژه مسکن مهر در این شهر در حال اجراست و خوشبختانه امسال با رشد ۱۰ برابری متقاضیان مسکن مهر مواجه شدیم.

وی تاکید کرد: یکی از دلایل افزایش تقاضا برای مسکن مهر شهر بینالود افزایش تسهیلات مسکن از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان است.

این مقام مسئول ادامه داد: سال گذشته توانستیم دو مدرسه برای این منطقه احداث کنیم و امسال هم ساخت دو مدرسه دیگر را در دستور کار داریم و معتقد هستیم که باید زیرساخت‌ها در این منطقه افزایش پیدا کند.

مدیر عامل شهر جدید بینالود ادامه داد: سال گذشته تنها ۳۶ نفر متقاضی مسکن مهر بینالود بودند که امسال با رشد ۱۰ برابری مواجه بودیم و ۳۰۰ نفر در انتظار پیش فروش مسکن مهر بینالود هستند.

وی تاکید کرد: شهر بینالود یک شهر صنعتی است و وابستگی به صنعت دارد اگر صنعت رونق پیدا کند در این شهر هم شاهد رونق خواهیم بود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000