نحوه انتخاب ارزان در بازار مسکن

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۱۶
عموم فایل‌های زیر قیمت در بازار مسکن پایتخت واحدهای با سن بنای بیش از ۱۰ سال است که گزینه‌های مناسبی برای کسانی که قصد تبدیل به احسن کردن آپارتمان خود با اولویت خرید واحد مسکونی بزرگ‌ تر را دارند، می باشد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، بسیاری از آپارتمان‌های ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت در تهران از امکاناتی نظیر پارکینگ کافی به تعداد واحدها برخوردار نیستند. این آپارتمان‌ها بعضا از نماهای بسیار قدیمی که ظاهر آنها معرف سن بنا بوده برخوردار هستند و همین موارد امتیازهای منفی برای ملک محسوب می‌شود و روی قیمت اثرگذار است. از طرفی برخی از واحدهای کهنه‌ساز بدون اینکه بازسازی شوند، برای فروش عرضه می‌شوند و در نتیجه با هزینه تعمیرات اعم از تعویض کابینت، کفپوش، شیرآلات و بعضا حتی تعویض در و پنجره همراه هستند.

وجود یک یا چند مورد از این عوامل در یک ملک می‌تواند کاهش قیمت پیشنهادی ملک را به دنبال داشته باشد. در این بین فقدان آسانسور شاید اصلی‌ترین عامل افت قیمت برخی از آپارتمان‌های کهنه‌ساز محسوب می‌شود. البته آپارتمان‌های زیر ۱۰ سال و حتی نوساز زیر قیمت نیز در موتورهای جست‌ و جوی معتبر ملکی وجود دارد. صرف‌ نظر از واحدهای اندکی که در مالکیت افراد «پول‌ لازم» است و به این خاطر زیر قیمت عرضه می‌شود، برخی از آپارتمان‌های کم‌ سن به دلیل اشکال در نقشه یا فقدان نور کافی زیر قیمت فایل شده‌اند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000