نمایشگاه صنعت ساختمان در پرند احداث می‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۲۰
نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با مبلغی بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۱۳۵ هکتار در ورودی شهر جدید پرند احداث می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از ایسنا، نبود یک نمایشگاه دائمی تخصصی در زمینه صنعت ساختمان همواره احساس می‌شود؛ زیرا هم‌ اکنون عمده رویدادهایی که در این خصوص برگزار می‌شود مقطعی و فصلی است. اما در جریان نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری که مدتی پیش در جزیره کیش برگزار شد، یک تفاهم‌ نامه همکاری برای احداث نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با هزینه‌ای بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان و در مساحت ۱۳۵ هکتاری بین شرکت عمران پرند و بخش خصوصی به امضا رسیده است.

علی‌اکبر طاهری ، مدیرعامل عمران پرند در این خصوص گفت: یکی از طرح‌هایی که در جریان نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری عرضه کردیم در زمین ورودی شهر پرند، پروژه معروف به اکسپو نمایشگاهی است که مدتی پیش آن را از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس گرفتیم؛ چرا که آن ها کار خاصی روی آن انجام ندادند.

به دنبال این معرفی، عمران پرند موفق به عقد تفاهم‌ نامه با بخش خصوصی برای ساخت این نمایشگاه شد.

طاهری هم‌ چنین درباره سایر پروژه‌ها گفت: تفاهم‌نامه مشارکتی ساخت ۱۰ باب فضای آموزشی و پنج باب واحد اداری - تجاری در شاهراه میانی شهر در حوزه مسکن مهر به امضاء رسید. هم‌ چنین طی تفاهم نامه ای ساخت تونل انرژی بین شرکت عمران و شرکت مهندسی - بازرگانی فن و تجارت امضاء شد که طی آن کابل‌های فشار قوی برق که در دراز مدت آسیب زا بودند به زیر زمین منتقل می شوند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند هم‌ چنین اظهار کرد: در خصوص بخش‌های درمانی، آموزشی، فضاهای محله ای و پروژه های کوچک نیز این برنامه را داریم که به بخش خصوصی واگذار کنیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000