تشریح جزئیات پروژه های آماده‌ سازی بندرعباس

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان وضعیت آماده‌ سازی طرح‌ های ۱۵۲ و ۳۹ هکتاری دلاوران دریای جنوب و همچنین ۸۰ هکتاری نگین تنگه هرمز واقع در شهر بندرعباس را تشریح کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محسن محسن‌ زاده با اشاره به طرح‌ های آماده‌سازی گفت: در اجرای این پروژه‌ ها قطعه‌های مسکونی، آموزشی، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و تجاری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تا کنون یک میلیون و ۶۲۸ هزار و ۱۳۳ مترمکعب طرح آماده‌سازی ۱۵۲ هکتاری خاک‌ برداری، ۲۵۴ هزار و ۴۱۴ مترمکعب خاک‌ ریزی، ۱۰ هزار و ۶۷۰ مترمربع جدول‌گذاری شده است. همچنین در تکمیل طرح ۳۹ هکتاری ۵۹۱ هزار و ۷۴۳ مترمربع خاک‌برداری، ۱۱۰ هزار و ۳۰۶ مترمربع جدول‌گذاری انجام شده است.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان در ادامه به طرح آماده‌سازی ۸۰ هکتاری نگین تنگه خلیج‌ فارس اشاره کرد و گفت: ۹۰ هزار مترمکعب از این پروژه خاک‌ بردار، ۱۶۷ هزار و ۵۰۰ مترمکعب خاک‌ ریزی و ۵ هزار و ۸۰۰ مترمکعب بتن‌ ریزی صورت گرفته است. محسن زاده ابراز امیدواری کرد، طرح آماده‌سازی با سرعت بیشتر انجام شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000