تحویل بیش از ۵۰ درصد مسکن مهر استان یزد در دولت یازدهم

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۲۱
بیش از ۲۱ هزار واحد مسکن مهر در استان یزد تحویل متقاضیان شده و هم اکنون هیچ واحد خالی مسکن مهر در این استان وجود ندارد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدرضا نقصان محمدی مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با بیان اینکه استان یزد دومین استانی بوده که جشن پایان احداث مسکن مهر را در کشور برگزار کرده، اظهار داشت: بیش از ۵۰ درصد از مسکن مهر در دولت یازدهم و همچنین در دو سال اخیر نیز بیش از ۶ هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان شده است.

نقصان محمدی با اشاره به اینکه تمام مراکز استان یزد دارای سایت مسکن مهر بوده اضافه کرد: مسکن مهر در استان یزد به لحاظ موقعیت‌ قرار گیری و جانمایی، کیفیت ساخت و زیرساخت‌ها منحصر به فرد بوده به طوری که هم اکنون تمام واحدهای مسکن مهر تحویلی دارای سکنه است.

وی ادامه داد: این سایت‌ها تمام زیر ساخت‌های لازم شامل آب‌، برق، گاز و دسترسی را داشته و این امکانات و کیفیت ساخت مسکن موجب حضور ساکنین و اقامت در واحد‌های احداثی مسکن مهر شده است.

نقصان محمدی با اشاره به اینکه در حال حاضر از مسکن مهر عبور و فعالیت خود را در بخش مسکن اجتماعی آغاز کرده‌ایم افزود: در بحث مسکن اجتماعی نخستین تفاهم‌نامه در استان یزد را با خیرین مسکن ساز منعقد و جانمایی برای ساخت مسکن انجام شده است و با توجه به دستورالعمل وزارت راه و شهرسازی در این مسیر گام خواهیم برداشت.

وی با بیان اینکه هدف ما افزایش تقاضا برای بهسازی و نوسازی یا ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده شهر است تصریح کرد: ما به دنبال افزایش کیفیت ساخت مسکن و زندگی در این محدوده ها هستیم و می خواهیم کیفیت زندگی در استان را ارتقاء بدهیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000