تحویل ۹۲۹ واحد مسکن مهر گلستان به متقاضیان تا پایان امسال

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۲۳
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان اعلام کرد: عملیات احداث ۹۲۹ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان تا پایان سال ۹۶ به پایان می‌رسد و تحویل متقاضیان می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی ، حسین محبوبی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان در بازدید از سایت مسکن مهر سعدآباد گرگان ، گفت: این واحدها از مجموع تعهدات این اداره کل برای ساخت واحدهای دارای متقاضی بوده که در تمامی شهرستان‌های استان واقع است.

به گفته وی سه هزار و ۱۲۶ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی و متوقف در استان وجود دارد که بر اساس شیوه‌نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی در دست تعیین و تکلیف قرار دارد.

محبوبی ادامه داد: در سراسر استان گلستان ساخت ۳۴۴۱۹ واحد مسکن مهر دولتی و خود مالک در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر تعهد شده بود که تعداد ۲۸ هزار و ۶۶۴ واحد آن تا کنون به بهره‌برداری و تحویل متقاضیان شده است.

سرپرست راه و شهرسازی استان گلستان اضافه کرد: با تحویل ۹۲۹ واحد مسکن مهر تا پایان امسال تعداد ۷۰۰ واحد مسکن مهر در بخش دولتی و خود مالک از تعهدات استان گلستان باقی می‌ماند که در سال ۹۷ تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000