بررسی مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن مهر حوزه جنوب کرمان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
جلسه بررسی مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن مهر حوزه جنوب کرمان برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در این جلسه محمد ساردوئی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان ضمن خیرمقدم به حاضرین بیان کرد: اکثر مسکن‌های مهر در حوزه جنوب کرمان تکمیل شده‌اند ولی تعداد کمی از آن‌ها به دلیل اختلاف فی‌ ما بین مدیرعامل و اعضاء همچنان نیمه‌ تمام باقی‌ مانده که مدیران تعاونی‌ها بایستی هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.

ساردوئی افزود: تا پایان امسال مسکن‌های مهر باید تکمیل شوند. وی عنوان کرد: یکی از پروژه مسکن مهر پروژه ۱۵۰۰ واحدی مسکن مهر شهر کهنوج است که فاقد متقاضی است در حال رایزنی جهت واگذاری به ارتش جمهوری اسلامی هستیم، همچنین یکی از مسکن‌های مهر در شهرکهنوج ۱۶۵ واحد آن از حالت سه‌ جانبه خارج و در حال تبدیل شدن به خود مالک است.

وی ضمن تشکر از همکاری بانک مسکن از مدیر بانک مسکن استان خواست پیرو دستورالعمل‌ها صادره تسهیلات تعاونی‌ها واجد شرایط در جنوب استان هر چه سریع‌تر از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان افزایش پیدا کند.

در ادامه مدیر بانک مسکن استان از پیگیری‌های اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان در جهت تکمیل پروژه‌های مسکن مهر و رفع مشکلات آن‌ها قدردانی و در رابطه تسریع در پرداخت تسهیلات تعاونی‌ها باقی‌ مانده قول همکاری دادند.

وی همچنین اعلام کرد: برای یکی از تعاونی‌ها که متأسفانه در سال‌های قبل به علت سهل‌انگاری اعضای هیأت‌ مدیره وقت از شمول قانون مسکن مهر خارج شده بود از طریق سایر تسهیلات مسکن کمک خواهد شد.

در ادامه تعدادی از مدیران تعاونی مسکن مهر به بیان مشکلات پرداختند که مدیر بانک استان قول حداکثر همکاری و پیگیری جهت حل مشکلات تعاونی‌ها را دادند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000