کمیته امداد برای مددجویان خانه می سازد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۸/۳۰
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه تعدادی از مددجویان این نهاد در مسکن مهر سر پل ذهاب سکونت داشتند، گفت: خوشبختانه در میان این عزیزان تلفاتی نداشته ایم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از مهر، پرویز فتاح در بازدید از پروژه های مسکن مهر در سرپل ذهاب، گفت: در این بازدید آن چه مشخص است این است که ستون های بنا آسیبی ندیده و سرجایش است.

وی ادامه داد: اگر چه ساختمان ها ۵ طبقه است و فشار زیادی روی آن ها بوده اما ستون ها در مقابل زلزله مقاومت کرده است، با این حال نماها ریخته است.

وزیر سابق نیرو تاکید کرد: ریزش نمای ساختمان ها در اثر بی دقتی در ساخت صورت گرفته است اما همان طور که شاهدیم تخریب در خانه های شخصی ساز هم وجود دارد.

فتاح گفت: تعدادی از مددجویان کمیته امداد در مساکن مهر سکونت داشتند که در میان این عزیزان تلفاتی نداشته ایم.

رئیس کمیته امداد با اشاره به وعده دولت برای ارائه تسهیلات به شهروندان زلزله زده خاطر نشان کرد: کمیته امداد مسکن مقاوم برای مددجویان زلزله زده می سازد. منابع آن هم از طریق تسهیلات دولتی، منابع امداد و کمک های مردمی تامین خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به این که ستون های مسکن مهر آسیب ندیده احتمالا امکان بازسازی آن وجود دارد اما کارشناسان باید پس از مطالعه در این زمینه نظر بدهند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000