دکتر جهانگیری در جمع مردم روستای زلزله زده ناوفره تاکید کرد:

تلاش دولت این است که مردم در اسرع وقت در خانه های خود ساکن شوند

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۹/۰۷
معاون اول رییس جمهور از روستای زلزله زده ناوفره در شهرستان سرپل ذهاب بازدید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن به نقل از سایت دولت، دکتر اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در جریان سفر به استان کرمانشاه، در روستای زلزله زده ناوفره حضور یافت و ضمن سرکشی به چادرهای اسکان موقت مردم این روستا، پای درد و دل آنان نشست و از دغدغه ها و نیازهایشان مطلع شد.
معاون اول رییس جمهور همچنین در جمع مردم این روستا ضمن تسلیت به خانواده هایی که عزیزان خود را در اثر زلزله از دست داده اند، برای مجروحان و مصدومان آرزوی شفای عاجل کرد.
وی مردم استان کرمانشاه را مردمی عزیز، بزرگ و آزمایش پس داده توصیف کرد و افزود: مردم این استان و به ویژه مردم سرپل ذهاب پهلوانانی هستند که دوران سخت را با صبر و بزرگواری پشت سر گذاشته اند و در مقاطع مختلف نظیر دوران دفاع مقدس، حمله منافقین و حوادث طبیعی از خود گذشتگی نشان دادند.
دکتر جهانگیری ادامه داد: همه مردم ایران، مسئولان نظام و رهبر معظم انقلاب همگی با مردم زلزله زده استان کرمانشاه هم صدا و همدل هستند و حتی یک نفر در کشور نیست که خود را شریک غم و مشکلات مردم استان کرمانشاه نداند.
معاون اول رییس جمهور اظهار داشت: با تجربیاتی که در کشور وجود دارد، در دو هفته گذشته کارهای خوبی برای کمک به زلزله زدگان انجام شده که البته همه این کارها وظیفه مسئولان بوده و خود مردم نیز با جوانمردی پای کار آمدند و در کنار ارتش، سپاه، نیروهای مسلح و مسئولین در صحنه حضور یافتند و همه تلاش ما این است که شرایط را به گونه ای ساماندهی کنیم که وضعیت مردم از دوران قبل از وقوع زلزله نیز بهتر شود.
دکتر جهانگیری ادامه داد: دولت تلاش دارد که در اسرع وقت شرایط و وضعیت مردم را به حالت عادی برگرداند و مردم زلزله زده بتوانند در خانه های بازسازی شده خود ساکن شوند و فرزندانشان نیز به مدرسه رفته و کار، کشاورزی و تولیدات آنان نیز احیا شود.
وی با اشاره به مطالبات مردم روستای ناوفره مبنی بر افزایش تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت افزود: هیچ مسئله و مشکلی از چشم دولت و دست اندرکاران پنهان نخواهد ماند و چنانچه کمبودهایی وجود داشته باشد، در جلسات تصمیم گیری برنامه ریزی های لازم صورت خواهد گرفت.
معاون اول رییس جمهور ادامه داد: امروز نیز جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور تعداد زیادی از اعضای دولت در سرپل ذهاب برگزار می شود و تلاش خواهیم کرد تصمیمات خوبی برای حل مشکلات مردم زلزله زده اتخاذ کنیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000