مدیر عامل گروه سرمایه گذاری مسکن:

مدیریت ریسک و تحلیل بازار در بخش مسکن و ساختمان الزامی است

در شرایط کنونی متناسب با تغییرات بازار، تحلیل و ارزیابی ریسک‌ های کسب و کار الزامی است و در بکارگیری ابزارهای مالی حتما باید ریسک این ابزارها مدیریت شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق؛ در ابتدای این جلسه محمدرضا امینی، مدیر عامل گروه ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان این شرکت و بررسی اجمالی فعالیت‌های صورت گرفته در سنوات گذشته بر مدیریت ریسک و اتخاذ اقدامات مقتضی در مدیریت کسب و کار و برنامه‌های سازمانی تاکید کرد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: برای جذب نیروی بیشتر و کارآفرینی در آینده نزدیک و همراه با رشد و توسعه شرکت اقدام لازم صورت پذیرد.

امینی با بیان اینکه هر سازمان باید عوامل کلیدی موفقیت خود را به خوبی بشناسد و با بکارگیری آن عوامل و هم راستا کردن آنها با بازار و مقتضیات آن، مزیت رقابتی پایدار ایجاد کند، ادامه داد: منابع انسانی رکنی مهم در رشد و توسعه هر سازمان است که باید نگرش‌های جدید ترسیم و تسری یابند.

مدیر عامل گروه سرمایه گذاری مسکن در ارتباط با شرایط کنونی بازار، افزود: در شرایط کنونی متناسب با تغییرات بازار، تحلیل و ارزیابی ریسک‌های کسب و کار الزامی است و در بکارگیری ابزارهای مالی حتما باید ریسک این ابزارها مدیریت شود و از سبد فعلی که محصولات تجاری بخش عمده‌ای از آن را تشکیل می دهد به سمت سبدی با غلبه محصولات مسکونی میان درآمدی حرکت کنیم. در حوزه فنی نیز باید دوباره کاری‌ها به حداقل برسد و اضلاع مدیریت پروژه (زمان، کیفیت، هزینه) به خوبی و به صورت کارا مدیریت شود.

امینی در ادامه با بیان این که باید نرخ سود رسانی را به گونه ای مدیریت نماییم که منافع ذی نفعان (سهام داران، کارکنان و بانک‌ها) به صورت متوازن مدیریت شود، خواستار تلاش در جهت رشد و ارتقا این مهم و شاخص‌های عملکردی شرکت شدند.

در ادامه توتونچی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق با بیان توضیحاتی در خصوص اجرای طرح ارتقای علمی کارکنان با برگزاری دوره های مجازی آموزش زبان انگلیسی در جهت توانمند سازی مجموعه، ابراز امیدواری نمودن که این اقدامات در سطح کارکنان و خانواده ها باعث رشد و ارتقاء ایشان و عملکرد شرکت شود. همچنین از کارکنان برتر در حوزه های مالی و فروش به واسطه مدیریت تسهیلات اخذ شده با حضور مدیر عامل گروه تقدیر شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000