ارتقاء جایگاه مدیریت شعب کهگیلویه و بویراحمد در استان

مدیر شعب کهگیلویه و بویراحمد از ارتقاء جایگاه بانک مسکن در رتبه بندی بانک های استان خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، مهدی آل وردی مدیر شعب بانک مسکن استان با اشاره به آخرین آمار منتشر شده از سوی امور مدیریت های شعب گفت: بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان شهریور 96 با ارتقاء 2 پله‌ای ، جایگاه خود را در رتبه بندی بانک‌های استانی بهبود بخشید.

آل وردی افزود: در همین مقطع زمانی این مدیریت همچنین موفق به افزایش سهم 3 درصدی از کل منابع بانکی استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.
مدیر شعب کهگیلویه و بویراحمد روند رو به رشد مدیریت شعب کهگیلویه و بویراحمد را در دو سال اخیر یادآور شد و اضافه کرد: این حرکت شتابنده حاصل عزم همگانی همکاران پرتلاش این استان است که در فضای صمیمی و با همدلی هر چه تمام‌تر تصمیم گرفته‌اند برای بهتر شدن و بهتر ماندن همواره نهایت توان خود را در میدان رقابت به کار گیرند.

آل وردی موفقیت بانک مسکن را در شرایط رقابت نابرابر پراهمیت خواند و بیان داشت: افزایش سهم از منابع بانکی استان در شرایطی که رقبا در بسیاری از موارد و به شکل‌های مختلف بخشنامه‌های بانک مرکزی را دور می زنند قطعاً نمایانگر تلاش بی‌ وقفه همکاران این مدیریت است که توانسته‌اند با بازاریابی موثر و هدفمند و رعایت مشتری‌ مداری و با تکیه بر خدمات و محصولات منطبق بر قوانین و مقررات بانک مرکزی سهم بیشتری را از منابع بانکی استان به دست آورند.

مدیر شعب کهگیلویه و بویراحمد با یادآوری عزم راسخ همکاران خود، اظهار داشت: طبیعتا تلاش برای کسب جایگاه بهتر در رتبه‌ بندی استانی و افزایش سهم بیشتر از منابع بانکی استان ادامه دارد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000