مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی جنوب استان کرمان خبر داد:

واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای دو معلول در کرمان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۰۹/۲۸
پیرو تفاهم‌نامه فی‌مابین وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و بهزیستی مقرر شد برای خانواده‌هایی که بیش از دو معلول را در خانه نگهداری می‌کنند مسکن با استاندارهای لازم ساخته یا زمین مناسب تخصیص داده می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علیرضا مشایخی مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، گفت: پیرو تفاهم‌نامه فی‌مابین وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و بهزیستی مقرر شد برای خانواده‌هایی که بیش از دو معلول را در خانه نگهداری می‌کنند مسکن با استاندارهای لازم ساخته یا زمین مناسب تخصیص داده می‌شود که در این رابطه تا کنون ۶۰ واحد مسکن واقع در شهرک فجر، ۴۷ واحد در بلوار پاسداران با همکاری خیرین مسکن‌ ساز ساخته شده که به خانواده‌های دارای دو معلول و سایر مددجویان واجد شرایط بهزیستی واگذار شده است.

همچنین ۴ هکتار زمین در نارجوئیه و ۲ هکتار زمین در شهر درب بهشت جهت احداث مسکن برای خانواده‌های دارای دو معلول و سایر مدد جویان بهزیستی واگذار شده است.

همچنین مشایخی بیان کرد: حمایت از اقشار کم‌ درآمد و محروم جامعه از جمله معلولان یکی از برنامه‌های راهبردی دولت به منظور توانمندسازی این قشر از جامعه است.

وی در پایان با بیان اینکه توانمندسازی، تأمین نیازهای اولیه زندگی از جمله اهداف اصلی حمایت از اقشار آسیب‌ پذیر است، افزود: تأمین مسکن خانوارهای دارای بیش از دو معلول و مدد جوی تحت حمایت بر اساس تأکیدات ویژه رئیس‌ جمهوری و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با همکاری بنیاد مسکن‌ سازمان بهزیستی بنیاد مستضعفان و خیرین در حال انجام است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000