رحیمی انارکی:

پرداخت تسهیلات مسکن تا دو هفته دیگر تسهیل می‌شود

کارگروهی برای بازنگری ضوابط پرداخت تسهیلات تعیین شده و تا دو هفته آینده مشکلات مربوط به ضمانت برطرف می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از خبرگزاری تسنیم، ابوالقاسم رحیمی‌انارکی عضو هیات مدیره بانک مسکن با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر ارائه ضمانت برای تسهیلات مسکن، جزو ضوابط بانک مسکن نیست. اما در مواردی که تسهیلات بدون سپرده پرداخت می‌شود و اطمینان کافی از توانایی بازپرداخت اقساط یا مدارک و مستندات مورد نیاز را متقاضی نتواند فراهم کند، از این افراد درخواست می‌شود برای دریافت تسهیلات ضامن بیاورند.

وی تصریح کرد: در خصوص حساب‌های تعهدی بانک از جمله صندوق یکم، انواع صندوق‌ها، حساب جوانان و... چنین تکلیفی وجود ندارد، با این حال این قضیه در دستور کار بانک مسکن قرار گرفته است.

رحیمی انارکی افزود:‌ کارگروهی برای این کار تعیین شده‌ که بحث ضمانت‌های تسهیلات مسکن مجددا مورد بازنگری قرار گیرد و بتوانیم تسهیلاتی را در این زمینه به وجود بیاوریم تا بر اساس ضوابط ابلاغی بانک مسکن تسهیلات به متقاضیان پرداخت شود.

عضو هیأت مدیره بانک مسکن تاکید کرد: برخی شعب نباید از خود برداشت‌های خاصی را داشته باشند و در مغایرت با ضوابط ابلاغ شده بخواهند یک سری اقدامات را انجام دهند.

رحیمی انارکی افزود: این مسئله طی دو هفته آینده نهایی و به شعب بانک اعلام می‌شود تا بر اساس ضوابط اقدام کرده و مسائل و مشکلات پدید آمده برای مردم برطرف شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000