مدیر شعب البرز در دیدار با علیرضا کریمی کشتی گیر قهرمان البرز:

ورزشکاران در خط مقدم مبارزه با رژیم جعلی صهیونیستی هستند

مهدی بلوچی مدیر شعب بانک مسکن استان البرز به همراه سایر مسوولان مدیریت استان با حضور در منزل علی رضا کریمی کشتی گیر وقهرمان ملی از وی تقدیر کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این دیدار مهدی بلوچی گفت: امتناع علیرضا کریمی کشتی گیر قهرمان البرزی از روبرو شدن با کشتی گیر رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی، بار دیگر مرام و منش پهلوانی ورزشکاران جوانمرد ایرانی در دفاع از ملت مظلوم فلسطین را برای همگان روشن ساخت.

وی غیرت، شجاعت، تسلط بر نفس و گذشتن از مدال و سکوهای قهرمانی را به خاطر یک هدف متعالی از خصوصیات بارز پهلوانان و جوانمردان دانست و با گرامیداشت یاد و خاطره هزاران شهید ورزشکار در دوران جنگ تحمیلی افزود: غیرت عاملی موثر در جلوگیری از تعدی دشمن به وطن بود که امروز به شکلی دیگر از سوی ورزشکاران و پهلوانان کشورمان به منصه ظهور نشسته است .

مدیر شعب البرز در این دیدار با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در تجلیل از این اقدام قهرمانانه ورزشکار کشورمان و توصیف این کار بزرگ به کار پوریای ولی، نقش ورزش را در فرهنگ اسلامی و اعتقادی فراتر از پرورش جسم دانست و آن را گامی در جهت تکامل روح دانست که خوشبختانه همان طور که در بیان مقام معظم رهبری نیز مشهود بود از طرف این پهلوان ملی به بهترین وجه نمایش داده شد.

شایان ذکر است در پایان این دیدار با اهدا تندیس و هدایایی از علیرضا کریمی قدردانی شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000