قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت:

بهره‌برداری از یک میلیون و ۹۷۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۱۰/۰۹
از ابتدای شروع طرح مسکن مهر از دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد در کشور تا کنون یک میلیون و ۹۷۰ هزار واحد به بهره‌برداری رسیده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در جریان سفر به شهرستان مهاباد، گفت: پیگیر رفع مشکلات مسکن مهر و تکمیل عملیات ساخت پروژه‌های بدون معارض و نیمه‌ تمام تا پایان امسال هستیم.

مهرآبادی با تاکید بر مشارکت همه‌ جانبه شرکت‌های خدمات‌ رسان ادامه داد: در حال حاضر در ساخت واحدهای مسکن مهر مشکلی وجود ندارد و مشکل عمده در تأمین خدمات زیربنایی و روبنایی به ویژه کمبود مراکز خدماتی و آموزشی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۷۰ هزار واحد مسکن مهر در استان‌های مختلف احداث می‌شود، ادامه داد: ۱۰ هزار میلیارد ریال برای تأمین خدمات زیربنایی، روبنایی و آماده‌ سازی و محوطه‌ سازی پروژه‌های مسکن مهر لازم است.

این مقام مسئول درباره روند اجرایی طرح مسکن مهر آذربایجان‌ غربی، اظهار کرد: سهم آذربایجان‌ غربی از طرح مسکن مهر ۵۰ هزار واحد بود که تا کنون ۴۶ هزار واحد افتتاح شده و میانگین پیشرفت اجرایی پروژه‌های مسکن مهر استان ۹۶ درصد است.

مهرآبادی با بیان اینکه تکمیل مساکن مهر بیشتر شهرستان‌های استان تحقق یافته است، افزود: پروژه‌های مسکن مهر شهرستان‌های ارومیه، مهاباد و سردشت که به دلیل مسائل حقوقی و بلند مرتبه‌ سازی زمان‌بر شده تا نیمه اول سال آینده پایان می‌یابد.

افتتاح یک هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر در دهه فجر

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در نشست بررسی روند اجرای پروژه‌های مسکن مهر و حل مسائل املاک و حقوقی شهرستان مهاباد، گفت: یک هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود که ۷۰۰ واحد سهم شهرستان مهاباد است.

ابراهیم مبارک قدم، میانگین پیشرفت اجرایی پروژه‌های مسکن مهر مهاباد را ۶۷ درصد اعلام کرد و ادامه داد: تسهیلات یارانه‌ای پروژه‌های مسکن مهر این شهرستان به طور منظم پرداخت شده و لازم است دستگاه‌های خدمات‌ رسان روند تکمیل خدمات زیربنایی و آماده‌ سازی و محوطه‌ سازی را تسریع دهند.

قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در نشست مشترک با امام‌ جمعه و فرماندار شهرستان مهاباد، نماینده مردم شهرستان مهاباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌ غربی و مدیرکل دفتر امور حقوقی و قراردادهای سازمان ملی زمین و مسکن و جمعی از مسوولان روند اجرای پروژه‌های مسکن مهر شهرستان مهاباد را بررسی و تصمیمات لازم جهت حل مسائل املاک و حقوقی اتخاذ شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000