تکلیف مسکن مهر فاقد متقاضی پرند مشخص شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی در دسته های ۳۰۰ یا ۴۰۰ واحدی به ارگان‌ها و سازمان‌ها واگذار می شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید علی اکبر طاهری با بیان این مطلب گفت: دستگاه‌ های خدمات‌ رسان زودتر برنامه‌های خود را برای نصب انشعابات ارائه کنند.

مدیرعامل شهر جدید پرند در پاسخ به این سؤال که قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از طرح پیشنهاد‌ی اتمام مسکن مهر در یک بازه زمانی دو ساله خبر داده‌اند آیا اتمام واحدهای مسکن مهر پرند نیز به دو سال آینده کشیده خواهد شد، گفت: این اظهارات از زبان قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به صورت کلی و برای تمام واحدهای مسکن مهر بیان شده است و این مطلب اتمام واحدهای مسکن مهر تا 2 سال به فراخور شهرها و برخی پروژه ها مطرح شده است.

وی با اشاره به اینکه شاید پروژه مسکن مهر در یک شهر تا 2 ماه دیگر و یا در یک شهر تا 4 ماه دیگر به اتمام برسد، گفت: اما شهر جدید پرند مشکل ابنیه ندارد و نهایتاً تا پایان سال جاری و یا تا خرداد ماه به پایان می‌رسد.

طاهری تأکید کرد: دستگاه‌های خدمات‌ رسان برای تسریع در تکمیل واحدهای مسکن مهر باید همکاری بیشتری با ما داشته باشند و برنامه‌های خود را اعلام کنند؛ چرا که به‌ محض خروج این دستگاه‌های خدمات‌ رسان از سایت‌ها کار محوطه‌ سازی و آسفالت نیز توسط شرکت عمران به اتمام می‌رسد.

مدیرعامل شهر جدید پرند بابیان اینکه پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر در این شهر 88 تا 90 درصد است، اظهار داشت: مسکن مهر شهر پرند مشکل ابنیه ندارد و تنها مشکل آن محوطه‌ سازی و آماده‌ سازی معابر است که پس از نصب انشعابات از سوی دستگاه‌های خدمات‌ رسان، محوطه‌ سازی و آماده‌ سازی انجام و واحدهای مسکن مهر تکمیل خواهد شد.

طاهری گفت: در حال حاضر در شهر جدید پرند 17 تا 18 هزار متقاضی مؤثر مسکن مهر که قرارداد دارند و 7 هزار واحد فاقد متقاضی وجود دارد که تلاش ما این است تا این واحدها به صورت یک جا به دستگاه‌هایی که مثلاً 300 تا 400 عضو دارند، واگذار شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000