مدیرکل راه و شهرسازی گلستان:

رونق صنعت ساختمان اشتغال‌ زایی را به دنبال دارد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۱۰/۱۸
با رونق گرفتن صنعت ساختمان علاوه بر انتفاع همه اقشار مردمی و صنعت‌های وابسته، شاهد رونق اقتصادی و رشد اشتغال‌ زایی در استان خواهیم بود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسین محبوبی در دیدار با هیأت‌ مدیره انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان استان بیان کرد: وجود مجموعه‌های متخصص در حوزه ساخت و ساز مسکن در استان بسیار سودمند است و باعث کاهش دغدغه‌های هم استانی‌ها و نهادهای دولتی مربوطه در این حوزه در استاندارد سازی و رعایت قوانین جاری و پیشگیری از حوادث می‌شود.

محبوبی افزود: با خروج دولت از حوزه ساخت و ساز مسکن، انتظار می‌رود انجمن‌های تخصصی و صنفی در این بخش حضور بیشتر در اجرای طرح‌های مختلف ساخت و ساز مسکن در استان داشته باشند.

وی ادامه داد: بهسازی در بافت فرسوده شهرهای استان، بازآفرینی شهری و تکمیل برخی از پروژه‌های مسکن مهر استان از مقوله‌های مهمی است که انجمن انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاران در بخش مسکن می‌توانند در آن ورود پیدا کند.

این مقام مسئول اضافه کرد: تهیه بسته‌های پیشنهادی جهت تشویق سرمایه‌گذاران در بخش مسکن از راهکارهای است که می‌توان باعث رونق حضور بخش خصوصی در این صنعت شود.

در این دیدار مهندس مرتضوی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیر انجمن انبوه‌ سازان از آمادگی انجمن جهت حضور و سرمایه‌گذاری و همکاری‌های فی‌مابین در این بخش بیان کرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000