سرپرست شرکت عمران هشتگرد خبر داد:

تحویل مسکن مهر هشتگرد تا یک ‎سال آینده

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
پروژه‌های مسکن مهر هشتگرد طی شش ماه تا یک سال آینده به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا به نقل از خبرگزاری تسنیم، شیرزاد یزدان با اشاره به این‌که به تفکیک پروژه‌های مسکن مهر در حال بررسی مسائل و مشکلات هستیم، اظهار کرد:‌ در شهر هشتگرد مشکلات انشعاب آب، برق و گاز داریم، با وجود این که ابنیه کامل شده است اما به دلیل نبود انشعاب عملا نمی‌توانیم پروژه‌های مسکن مهر را افتتاح کرده و تحویل دهیم.

وی با یادآوری اینکه هشتگرد از قبل مشکل آب داشته است، بیان کرد: قرار است از خط انتقال طالقان-تهران 5 میلیون مترمکعب آب برای رفع مشکل کنونی به هشتگرد منتقل شود.

یزدان همچنین با اعلام اینکه حدود 6000 مسکن مهر بدون متقاضی در هشتگرد وجود دارد، گفت: برخی متقاضیان به دلایلی از مسکن مهر انصراف می‌دهند که متاسفانه به دلیل این که بودجه مستقلی در این زمینه نداریم نمی‌توانیم پولی به انصرافی‌ها پرداخت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه پول متقاضیان به همراه تسهیلات بانکی صرف ساخت این واحدها شده است، افزود: بهترین روش برای متقاضیان انصرافی این است که جایگزینی را برای خرید واحد مسکن مهر خود معرفی کنند.

سرپرست شرکت عمران هشتگرد با اشاره به اینکه تسهیلات مسکن مهر 4 درصد سود دارد، اظهار کرد: واحدهای مسکن مهر این شهر طی شش ماه تا یک سال آینده تحویل متقاضیان می‌شود.

یزدانی قیمت مناسب را یکی از امتیازات مسکن مهر هشتگرد اعلام کرد و گفت: مترو هشتگرد تا پایان سال به اتمام می‌رسد که با این کار پیش‌بینی می‌شود از میزان انصرافی‌های مسکن مهر به طور چشمگیری کاسته شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000