مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی خبر داد:

برگزاری جشن اختتامیه مسکن مهر تا پایان سال

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۱۰/۲۵
۳۱ هزار و ۲۴۷ واحد مسکن مهر برای ساخت به استان خراسان جنوبی ابلاغ شده بود که تا کنون ۲۹ هزار و ۴۲۴ واحد مسکونی به بهره‌برداری رسیده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهدی جعفری مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی، در خصوص مسکن مهر ، اظهار کرد: تعداد واحد‌های باقی مانده جهت افتتاح در حال حاضر یک‌ هزار و ۸۲۳ واحد مسکن مهر شامل ۱۹۸ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت و تعداد یک هزار و ۶۲۵ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت بوده که از این تعداد بیش از یک‌ هزار و ۵۰۰ واحد در حال عملیات نازک کاری بوده که تا پایان سال به متقاضیان مسکن مهر تحویل داده خواهد شد.

جعفری در ادامه افزود: ۴۸ واحد مسکونی باقی مانده به دلیل داشتن مشکلات و طرح موضوع در مراجع قضایی حذف شده است.

وی همچنین گفت: برای ساخت فاضلاب سایت مسکن مهر ‌ خراسان جنوبی مصوبه شورای مسکن استان و هیأت مدیره سازمان ملّی زمین و مسکن، اخذ و واگذاری زمین به شرکت آب و فاضلاب استان انجام و مبلغ ۵.۵ میلیارد تومان برای ساخت در نظر گرفته شده است.

جعفری به آسفالت معابر سایت‌های مسکن مهر اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده، میزان ۳ هزار و ۵۱۰ تن قیر در اختیار متولیان آماده سازی سایت‌های مزبور قرار گرفته و کار آسفالت ریزی به انتها رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی درباره تأمین خدمات روبنایی مسکن مهر گفت: احداث ۱۷ باب مدرسه در دستور قرار گرفت که هم‌ اکنون ۱۰ باب مدرسه، ۱۴ باب مسجد، ۲ باب کلانتری در سایت‌های مسکن مهر بیرجند و نهبندان و ۲ باب مرکز بهداشت به بهره‌برداری رسیده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000