مدیر روابط عمومی گروه سرمایه گذاری مسکن خبرداد:

معرفی بیش از۴۰ پروژه گروه سرمایه گذاری مسکن در نمایشگاه املاک و مستغلات

مدیر روابط عمومی گروه سرمایه گذاری مسکن با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات از عرضه پروژه‌های این شرکت با شرایط ویژه در این نمایشگاه خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

مسعود سعادتمند در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، با تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات گفت: این نمایشگاه سوم تا ششم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‎المللی تهران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه پنجمین دوره خود را تجربه می‌کند، گفت: گروه سرمایه گذاری مسکن در چهار دوره این نمایشگاه حضور فعال داشته است و در این دوره نیز همراه با 5 شرکت تابعه و همچنین شرکت واسپاری آباد مسکن به عنوان شرکت تابعه گروه مالی مسکن حضور فعالی خواهد داشت.
مدیر روابط عمومی گروه سرمایه‌گذاری مسکن، نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات را فرصت مناسبی برای فروش محصولات گروه با شرایط و تسهیلات ویژه اعلام کرد و افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده محصولات گروه سرمایه گذاری در طول برگزاری این نمایشگاه با شرایط و تسهیلات ویژه به متقاضیان معرفی می‌شود.
وی با بیان اینکه گروه سرمایه گذاری مسکن بالغ بر 40 پروژه ساختمانی خود را در نمایشگاه به صورت اقساط عرضه می‌کند، گفت: این پروژه‌ها با کاربری‌های مختلف مسکونی، تجاری و اداری عرضه خواهد شد.
سعادتمند افزود: گروه سرمایه گذاری مسکن، در 28 استان کشور در قالب شرکت‌های تابعه و منطقه‌ای فعالیت و پروژه‌های قابل فروش این شرکت در نمایشگاه، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور عرضه می‌شوند. در شمال کشور در شهرهای رشت، بابلسر و چالوس، در جنوب کشور در کیش، شیراز، اهواز، کرمان و سیرجان، در شرق کشور در زاهدان و مشهد، در غرب کشور در شهرهای تبریز، اردبیل و کرمانشاه و در مرکز نیز در تهران، شهر جدید پردیس، سمنان، اصفهان، یزد، زنجان، قم، اراک و شهرکرد، پروژه‌های مختلف به متقاضیان معرفی می‌شود.
وی پروژه‌های بام چالوس، پردیس المپیک، آبشار تهران، پروژه‌های متعدد مسکونی و تجاری در شهر جدید پردیس و پروژه ستاره کیش را از جمله پروژه‌های شاخص این شرکت عنوان کرد و گفت: پروژه 1500 واحدی ستاره کیش در قالب 10 برج در کیش در حال احداث است.
سعادتمند گفت: گروه سرمایه گذاری مسکن در غرفه‌ای به مساحت 115 مترمربع در سالن 5 نمایشگاه آماده معرفی پروژه‌های خود به مشتریان خواهد بود.
بر اساس این گزارش، شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، از بزرگ‌ترین فعالان صنعت ساختمان و انبوه‌سازی در کشوراست که ششم اردیبهشت ماه سال 1369 تاسیس و در سال 1382 نیز وارد بازار بورس شد که طی چند سال اخیر، سهام شش شرکت زیر مجموعه آن در بازار سرمایه ایران پذیرفته شده‌اند. آخرین سرمایه ثبت شده شرکت، 5500 میلیارد ریال استو «شرکت گروه مالی بانک مسکن» سهامدار اصلی این شرکت است. فعالیت‌های شرکت در زمینه‌هایی چون ساخت مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی و نیز ساخت آزاد راه، خطوط انتقال آب و آماده سازی زمین متمرکز شدهاست. این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون عملیات اجرایی حدود 65 هزار واحد مسکونی در قالب بیش از 390 پروژه را آغاز کرده که بالغ بر 50 هزار واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.
نمایشگاه املاک و مستغلات که با حضور و مشارکت شرکت‌های مختلف ساختمانی، انبوه سازان، تعاونی های مسکن، مشاوران مسکن و طراحان و مهندسان برگزار می‌شود، جدیدترین طرح‌ها و برنامه‌های ساختمانی در زمینه های انبوه سازی، سبک سازی و مقاوم سازی، بازسازی بافت‌های فرسوده و نوین ترین سیستم‌های ساخت و ساز را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار می دهد. این اطلاعات محمل خوبی برای مشاوره و راهنمایی مردم است. این یک گام مثبت در جهت فرهنگسازی و ارائه الگوی مطلوب زندگی ایرانی است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000