جزئیات پروژه‌های «مسکونی» در حال واگذاری گروه سرمایه گذاری مسکن

آخرین پروژه های گروه سرمایه گذاری مسکن با کاربری «مسکونی» در سراسر کشور اعلام شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مجتمع پردیس المپیک در دو بلوکه 27 طبقه‌ای با پیشرفت فیزیکی 61 درصد به عنوان یکی از پروژه های گروه سرمایه گذاری مسکن در حال ساخت است. مجتمع مسکونی نگین شهرری نیز از پروژه‌های شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران است که در 6 بلوک 6 طبقه‌ای در منطقه دولت آباد در دست اجرا می باشد. این پروژه در 237 واحد ساخته می شود و بر اساس برآوردهای انجام شده در مهرماه 97 به اتمام می رسد.
از دیگر پروژه های در حال واگذاری گروه سرمایه گذاری مسکن، مجتمع مسکونی بهار آزادی اصفهان است که در 8 طبقه با پیشرفت فیزیکی 49 درصد در حال احداث است. زمان تحویل این پروژه تیرماه 97 پیش بینی می شود.
پروژه مسکونی فرشته در شهر یزد نیز در 2 بلوک در مرحله ساخت قرار دارد؛ این پروژه در فروردین ماه سال آینده واگذار می شود. پروژه فرشته در حال حاضر 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
همچنین در شهر اراک مجتمع مسکونی سپیده، مجتمع مسکونی فرمانیه و پروژه صندوق نارون در حال واگذاری به متقاضیان هستند. مجتمع سپیده در 9 بلوک 10 طبقه‌ای بنا شده است که با 100 درصد پیشرفت فیزیکی آماده واگذاری به متقاضیان است. این پروژه دارای تسهیلات 50 میلیون تومان بدون سپرده گذاری است.
پروژه 32 واحدی مسکونی فرمانیه نیز با پیشرفت فیزیکی 89 درصدی عملیات اجرایی خود را طی می‌کند که قرار است در فروردین ماه 97 واگذار شود. پروژه 17 واحدی مسکونی مدائن نیز تکمیل شده است و در مرحله واگذاری به متقاضیان قرار دارد.
مجتمع 82 واحدی مسکونی مهتاب، از پروژه‌های گروه سرمایه گذاری مسکن، در شهر قم قرار دارد که این پروژه با پیشرفت 100 درصدی در مرحله واگذاری به مشتریان است. این پروژه نیز از تسهیلات 50 میلیون تومانی برخوردار است.
گروه سرمایه گذاری مسکن در شهرکرد نیز مجتمع مسکونی باران را در حال اجرا و ساخت دارد که دارای 140 واحد مسکونی و 4 واحد تجاری است. عملیات اجرایی این پروژه با پیشرفت فیزیکی 85 درصد ادامه دارد و قرار است تا پایان سال تکمیل شود. متقاضیان خرید واحدهای این پروژه نیز می توانند از تسهیلات 50 میلیون تومانی بدون سپرده بهره مند شوند.
بلوک سه مجتمع مسکونی 66 واحدی بام چالوس با پیشرفت 100 درصدی، مجتمع مسکونی درنا در بابلسر همراه با تسهیلات 40 میلیونی بدون سپرده با پیشرفت فیزیکی 91 درصدی و پروژه مسکونی گلفام در رشت با بهره مندی از تسهیلات 50 میلیونی با پیشرفت فیزیکی 54 درصدی به متقاضیان واگذار می شوند.
در کیش برج‌های مسکونی ستاره اردیبهشت کیش با پیشرفت 33 درصد به متقاضیان واگذار می شود؛ این پروژه نیز در اسفند ماه 97 قرار است به بهره برداری برسد.
علاوه بر این مجتمع مسکونی سایه شیراز در 5 بلوک هفت طبقه در حال ساخت است که تسهیلات 50 میلیونی نیز برای این پروژه اختصاص یافته است. این پروژه هم در اسفند ماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
در کرمان پروژه مسکونی کارمانا کرمان تکمیل شده و به متقاضیان واگذار می شود. این پروژه در یک بلوک 7 طبقه ای در حال ساخت است. برای پروژه مسکونی کارمانای کرمان 70 میلیون تسهیلات بانکی بدون سپرده در نظر گرفته شده است.
در استان کرمان، پروژه مسکونی شمس به متقاضیان واگذار می شود. این پروژه نیز در 8 بلوک 4 طبقه ای ساخت شد؛ ضمن اینکه برای پروژه شمس همچنین تسهیلات 70 میلیونی اختصاص یافته است.
در تبریز پروژه نرگس رشدیه در قالب صندوق زمین و ساختمان شمال غرب با پیشرفت فیزیکی 47 درصدی در مرحله ساخت قرار دارد. این پروژه 96 واحدی در شهریورماه سال آینده به بهره بداری می رسد.
همچنین پروژه مروارید اردبیل با پیشرفت 90 درصد در حال ساخت است که به زودی به بهره برداری می رسد. برای متقاضیانی که تمایل به خرید این پروژه دارند 40 میلیون تومان تسهیلات بدون سپرده در نظر گرفته شده است.
پروژه 64 واحدی گلشهر در زنجان به عنوان یکی دیگر از پروژه های مسکونی قابل واگذاری گروه سرمایه گذاری مسکن است که با 40 میلیون تومان تسهیلات آماده واگذاری به متقاضیان است.
در کرمانشاه نیز پروژه منزه در حال اجرا است. این پروژه با پیشرفت 48 درصدی در مرحله ساخت قرار دارد و تا پایان سال آینده به بهره برداری می رسد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000