مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن خبر داد

پرداخت تسهیلات به بیش از دو میلیون واحد مسکن مهر

مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن، آخرین وضعیت تامین مالی طرح ملی مسکن مهر که این بانک نقش پیشرو در آن داشته است را تشریح کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

مسعود ایزدی، مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا، درباره روند پرداخت تسهیلات مسکن مهر گفت: بانک مسکن در طرح مسکن مهر ، از ابتدای اجرای این طرح ملی تا پایان آذر امسال، برای ساخت 2 میلیون و 368 هزار و 971 واحد مسکونی مشمول این طرح، تسهیلات پرداخت کرد.

ایزدی درباره طرح مسکن مهر با بیان اینکه، بانک توسعه­ ای-تخصصی مسکن، تنها بانک عامل پرداخت تسهیلات مسکن مهر بوده است، کل پروژه­ های ساختمانی معرفی شده به بانک مسکن در قالب طرح مسکن مهر را معادل 2 میلیون و 373 هزار و 171 واحد مسکونی عنوان کرد.

ایزدی تصریح کرد:تمامی شعب بانک مسکن در سراسر کشور که موظف به تامین مالی پروژه ­های مسکن مهر در شهر یا منطقه خود هستند، به دنبال تاکید ویژه دولت مبنی بر تسریع تکمیل طرح مسکن مهر ، ماموریت دارند در کمترین زمان ممکن بعد از تایید موعد پرداخت، نسبت به ارایه تسهیلات باقی مانده به سازنده ها اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، از کل واحدهای مسکونی مهر ساخته شده و دریافت کننده تسهیلات، تا کنون برای یک میلیون و 795 هزار و 340 واحد مسکونی، عملیات فروش اقساطی (صدور کارت قسط) انجام شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000