افتتاح ۲۵۸۳ واحد مسکن مهر در استان کرمان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: دو هزار و ۵۸۳ واحد مسکن مهر استان کرمان در هفتمین روز از دهه فجر به‌طور همزمان به بهره‌برداری رسید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، آیین بهره‌برداری از ۲ هزار و ۵۸۳ واحد مسکن مهر با حضور قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ، معاون امور عمرانی استانداری کرمان، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

علی حاجی‌ زاده مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان در این آیین گفت: واحدهای مسکن مهر که به بهره‌برداری رسیدند اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال شامل تسهیلات بانکی و آورده متقاضی دارند.

حاجی‌ زاده افزود: از تعداد کل این واحدها ۱۱۴ واحد در شهرستان بافت، ۴۵ واحد در شهرستان رفسنجان، ۷۱۵ واحد در شهرستان سیرجان، هزار و ۵۹۶ واحد در شهرستان کرمان و همچنین ۸۳ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت واقع شده است.

وی با بیان اینکه در شمال و جنوب استان کرمان،۵۰ هزار واحد مسکن وجود دارد، تصریح کرد: در حوزه شمال استان با واحدهایی که امروز افتتاح می‌شود، مجموع واحدهای بهره‌برداری شده به ۲۴ هزار واحد می‌رسد. مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: مشکلاتی در بحث زیربنایی و قضایی در حوزه مسکن مهر داریم که امیدواریم با برطرف شدن آن‌ها در سال آینده شاهد جشن اختتامیه پروژه مسکن مهر در استان باشیم.

وی اظهار کرد: در بخش روبنایی مسکن مهر استان عملیات ساخت ۱۰ مسجد و ۶ مدرسه در حال انجام است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000