نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

خدمت به مردم، دعای خیر مردم را به همراه دارد

همزمان با ایام مبارک دهه فجر، مسوولان بانک مسکن استان آذربایجان شرقی با حضور در بیت حضرت آیت الله دکتر آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز؛ عملکرد بانک مسکن را در زمینه های مختلف تشریح کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،در این دیدار حضرت آیت الله دکتر آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز طی سخنانی خدمات بانک مسکن را بسیار ارزنده خواند و افزود: برای اینجانب مایه مباهات و خوشحالی است که با خدمات بانک مسکن بیشتر آشنا شدم و از بیان عملکرد و مشکلات مطرح شده توسط مدیر شعب بانک مسکن استان لذت بردم.

وی افزود: تلاش و کوشش و خدمت به مردم، دعای خیر مردم را به همراه خواهد داشت و این سرمایه بزرگی است که یک نهاد مالی می تواند برای خودش کسب نماید که با این اوصاف بانک مسکن توانسته است موفق عمل نماید.

رنجبریان مدیر بانک مسکن استان نیز طی سخنانی با تشریح خدمات بانک مسکن گفت: بانک مسکن به عنوان بازوی اجرایی دولت، همیشه در کنار دولت بوده و تاکنون توانسته است طرح­ های عظیم ملی در زمینه مسکن را در سطح کشور و استان انجام دهد و سرمنشاء خیر و برکت برای مردم عزیز ایران اسلامی باشد.

وی به اجرای طرح ملی مسکن مهر و پرداخت تسهیلات به زلزله ­زدگان منطقه ارسباران اشاره کرد و گفت: با تلاش و کوشش همکاران در استان، اقشار کم درآمد جامعه توانستند صاحب مسکن شوند یا منازل خودشان را که در حادثه زلزله از دست داده بودند دوباره احداث نمایند و در نهایت زندگی عادی به کانون گرم خانواده ­ها برگردد. رنجبریان نرخ پایین سود تسهیلات بانک مسکن را گواه بر این دانست و عنوان کرد: خانه­ دار کردن اقشار مختلف مردم از اهداف کلان بانک مسکن می­ باشد و این امر موجب گردیده که بین مردم جایگاه ویژه ­ای پیدا کند و هم اکنون به عنوان یکی از بزرگترین بانک­ های دولتی و تخصصی در کشور به فعالیت خود ادامه می ­دهد.

مدیر شعب استان در پایان سخنان خود پرداخت تسهیلات مسکن، به زوج­ های جوان با شرایط ویژه و آسان و احیای بافت فرسوده شهری را، از جمله کارهای پیشرو و آینده بانک مسکن عنوان و اظهار امیدواری کرد با رونق بخش مسکن سایر فعالیت ­های مرتبط با بخش مسکن نیز رونق پیدا کند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000