توقف حراج سکه در بانک مرکزی منتفی شد

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۶/۱۲/۰۶
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: عرضه سکه بهار آزادی از طریق برگزاری حراج در بانک کارگشایی توسط بانک مرکزی ادامه خواهد داشت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، مسعود رحیمی در خصوص عرضه سکه در بانک کارگشایی اظهار داشت: با توجه به شرایط بازار و تعادل قیمتی سکه بهار آزادی و طرح پیش فروش سکه با مواعید شش ماهه و یک‌ ساله، در حال حاضر استقبال زیادی از خرید در بانک کارگشایی نمی‌شود از این رو ممکن است با اطلاع‌ رسانی قبلی، تعداد روزها یا زمان عرضه سکه و حراج را کاهش دهیم.
وی تصریح کرد: قطعاً تا زمانی که سکه بهار آزادی متقاضی داشته باشد عرضه سکه از طریق حراج در بانک کارگشایی ادامه خواهد داشت.
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: تا کنون تعداد قریب 200 هزار سکه تمام بهار آزادی و بیش از 150 هزار سکه نیم بهار آزادی از طریق حراج در بانک کارگشایی به متقاضیان عرضه شده است.

به گزارش فارس، بانک مرکزی امروز به بانک کارگشایی توقف حراج سکه را اعلام کرد بود اما به نظر می‌رسد به دلیل رشد بیش از 40 هزار تومانی قیمت سکه پس از انتشار این خبر، موجب شد بانک مرکزی در این تصمیم تجدید نظر کند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000