در مراسم جشنواره ملی کتاب :

بانک مسکن حامی ترویج فعالیت های فرهنگی روشندلان

بانک مسکن با راه اندازی سامانه آوا همواره حامی ترویج فعالیت های فرهنگی در میان روشندلان است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در مراسم جشنواره ملی کتاب که توسط انجمن نابینایان برگزار شد مهدی احمدی رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با اظهار خرسندی از اینکه بانک مسکن بعنوان حامی در برگزاری جشنواره ملی شرکت داشته عنوان کرد : بانک مسکن با راه انداز سامانه آوا همواره حامی ترویج فعالیت های فرهنگی در میان روشندلان عزیز بوده و هست.
وی افزود:روشندلان عزیزی که با چشم دل اقدام به خلق آثاری در زمینه کتاب و کتابخوانی به منظور ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی نموده اند، ثابت کردند که هیچ محدودیتی نمی تواند مانع خلاقیت باشد. لذا آنان که به دلیل دنیای پاک و دل بزرگشان اینگونه در عرصه های فرهنگ و هنر تلاش می کنند شایسته تقدیر هستند.
احمدی گفت: بانک مسکن همیشه به عنوان یک بانک دولتی در کنار آن بزرگواران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و از طریق ارائه خدمات بانکداری الکترونیک موفق به راه اندازی زیرساخت یکپارچه، متمرکز و هوشمند گفتاری به منظور سهولت کاربری روشندلان عزیز در استفاده از خدمات درگاه ها و ابزارهای پرداخت شده است و همچنین قابلیت ارائه سرویس های کلامی در درگاه های مختلف بانکداری الکترونیک را فراهم نموده است، که از مزایای استفاده از آن، تسهیل خدمات بانکی به صورت مستقل و بدون نیاز به همراه، برای استفاده کنندگان از این سامانه می باشد.
وی افزود مهمترین کار در حمایت از جامعه گرانقدر و پاکدل روشندلان، تمرکز بر آموزش این عزیزان، خصوصا در سنین کودکی است، به نحوی که در آینده، "کار" به این عزیزان محتاج باشد نه این افراد به کار.
رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن در آخر مراتب تقدیر و تشکر خانواده بزرگ بانک مسکن را از صاحبان علم و هنر اعلام و هر حضوری در کنار آنان را افتخاری برای بانک مسکن دانست.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000