پرداخت ۳۵۰ میلیارد تسهیلات به خانه اولی‌ها در همدان

مدیرشعب بانک مسکن استان همدان از پرداخت ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات مسکن یکم(خانه اولی‌ها) از ابتدای امسال خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن ، رسول مالمیر با بیان اینکه 6333 نفر در صندوق مسکن یکم افتتاح حساب داشته‌اند، اظهار کرد: نزدیک به 1200 میلیارد ریال سپرده‌گذاری در صندوق مسکن یکم توسط متقاضیان استان همدان صورت گرفته است.

وی یادآور شد: طرح تسهیلات خانه اولی‌ها از خرداد سال 94 آغاز شده و تا کنون 637 فقره تسهیلات به مبلغ 414 میلیارد ریال در استان همدان پرداخت شده است.

مالمیر با اشاره به اینکه استقبال خوبی از سوی مردم استان در زمینه سپرده‌گذاری در صندوق مسکن یکم صورت گرفته است، ادامه داد: صندوق مسکن یکم برای نخستین‌بار بعد از انقلاب این امکان را به زوجین داده تا بتوانند برروی سند یک واحد مسکونی 2 وام دریافت کنند.

مدیر شعب بانک مسکن استان همدان تصریح کرد: نرخ سود تسهیلات مسکن یکم در بافت فرسوده 8 درصد و در سایر نقاط شهری 9.5 درصد است و متقاضیان در شهر همدان 120 میلیون تومان و در سایر شهرستانها 80 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

وی بیان کرد: مدت بازپرداخت این تسهیلات 12 ساله است که متقاضیان می‌توانند در کنار تسهیلات مسکن یکم، 20 میلیون تومان جعاله از محل اوراق تسهیلات مسکن دریافت کنند.

مالمیرخاطرنشان کرد: بانک مسکن برای افرادی که می‌خواهند در مدت زمان کمتری تسهیلات مسکن خود را دریافت کند از محل اوراق تسهیلات مسکن بدون تعیین وقت قبلی و سپرده‌گذاری تسهیلات پرداخت می‌کند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000