همزمان با روز درختکاری

استقبال از بهار با کاشت نهال

صبح امروز همزمان با روز درختکاری طی مراسمی ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیر عامل بانک مسکن به همراه  اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران این بانک اقدام به کاشت نهال نمودند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن در این مراسم با اشاره به آنکه نفس ما به نفس زمین وابسته است عنوان کرد :از آنجایی که یکی از ارکان سه گانه توسعه پایدار، محیط زیست می باشد، بانک مسکن همواره به دنبال آن است همسو با وظایف تخصصی خود در خصوص سازگاری با محیط زیست نیز اقداماتی انجام دهد که از آن جمله می توان به اجرای طرح کمپین مدیریت مصرف آب از ابتدای اسفندماه اشاره کرد.
رحیمی انارکی اظهار کرد: با توجه به میزان اندک بارندگی در سال جاری و کم آبی های اخیر کشور و نقش موثری که سازمان ها می توانند برای حل این بحران ایفا نمایند، بانک مسکن درصدد است از تمام ظرفیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب استفاده کند .
وی افزود: در راستای صیانت از سرمایه های ملی ،این بانک اقدام به توسعه و تعمیق سیاستهای پرداخت تسهیلات با هدف استاندار سازی ساختمان های در حال ساخت و تمهیدات لازم به منظور بهینه نمودن مصرف انرژی در مباحث ساخت و ساز کرده است.
رحیمی انارکی در مراسم روز درختکاری با اشاره به پروژه بازآفرینی شهری سیروس که در منطقه مولوی در حال اجرا است گفت:تکمیل این پروژه با رعایت الزامات زیست محیطی خواهد بود. در این پروژه مقرر است با رعایت الزامات زیستی فضاهای عمومی نیز به صورت محله محور بازسازی شود.
همچنین نحوه چیدمان ساختمان ها به صورتی باشد که هر واحد حیاط اختصاصی داشته باشد و نیز با توجه به تراکم 4 طبقه ای شاهد بالا رفتن برج در این منطقه نخواهیم بود ودر شرایطی که ما با کمبود فضاهای عمومی مواجه هستیم در این پروژه ساخت فضاهای عمومی و اختصاصی مناسب تری برای ساکنین در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است مراسم نمادین روز درختکاری در بانک مسکن همزمان در چند مدیریت این بانک برگزار شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000