پرداخت بیش از یک هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک مسکن در خراسان شمالی

بانک مسکن استان خراسان شمالی بیش از یک هزار و 388 میلیارد ریال تسهیلات به مردم طی 11 ماهه ابتدای سال جاری پرداخت کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مجید اسدی فر مدیر بانک مسکن استان خراسان شمالی با بیان این مطلب گفت: از ابتدای سال 96 تا پایان بهمن ماه شعب بانک مسکن در استان 3 هزار و 508 فقره تسهیلات به ارزش یک هزار و 388 میلیارد و 974 میلیون ریال در بخش های مختلف پرداخت کرده اند که این تعداد بدون لحاظ فروش اقساطی تسهیلات ناشی از مشارکت مدنی بوده است.

وی با اعلام افزایش مانده تسهیلات از رقم 13 هزار و 72میلیارد و 217 میلیون ریال در پایان سال 95 به رقم 14 هزار و 931 میلیارد و 575 میلیون ریال در پایان بهمن ماه، از رشد بیش از 14.22 درصدی پرداخت تسهیلات به مردم استان طی سال جاری خبر داد.

اسدی فر همچنین میزان تسهیلات پرداختی در بخش قرض الحسنه ازدواج و اشتغالزایی را 929 فقره به مبلغ 97 میلیاردو 320 میلیون ریال اعلام کرد.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی در خصوص عملکرد این استان در فروش اقساطی واحد های مسکن مهر اظهار داشت: در سال جاری هزار و 223 واحد مسکن مهر و روستایی تعیین تکلیف و فروش اقساطی شده اند که این روند کماکان ادامه داشته و امیدواریم با مساعدتی که با پرداخت تسهیلات متمم به این پروژه ها از طرف بانک صورت می گیرد شاهد فروش اقساطی تعداد بیشتری از پروژه ها در آینده ای نزدیک باشیم.

اسدی فر همچنین از تلاش های صورت گرفته توسط کارکنان بانک مسکن استان در خصوص کاهش بهای تمام شده پول نیز قدردانی کرد و گفت: بهای تمام شده پول در استان از رقم 17.99 درصد در پایان سال 95 به رقم 15.89 درصد در پایان بهمن ماه کاهش پیدا کرده است که بیانگر تلاش و کوشش کارکنان در جذب منابع ارزان قیمت بوده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000