ارتقای بانک مسکن استان کرمانشاه بین شبکه بانکی استان

بانک مسکن استان کرمانشاه به لحاظ منابع با یک رتبه ارتقاء موفق شد از رتبه هفتم به رتبه ششم در بین شبکه بانکی استان صعود کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان کرمانشاه ، منابع این مدیریت در پایان دی ماه به مبلغ 11هزار و 341 میلیارد ریال رسید که به نسبت رتبه بندی دوره گذشته 7 درصد افزایش را نشان می دهد و سبب کسب جایگاه ششم برای بانک مسکن در شبکه بانکی استان کرمانشاه شد.

این گزارش حاکی است بیشترین عوامل موثر در افزایش منابع بانک مسکن استان کرمانشاه ، سپرده های قرض الحسنه وصندوق پس انداز مسکن یکم بوده است که موفقیت این مدیریت را به دنبال داشته است.

گفتنی است این افزایش منابع ، علاوه بر شبکه بانکی ، ارتقای جایگاه مدیریت کرمانشاه در بین سایر مدیریت های بانک مسکن کشور را نیز به دنبال داشته است به گونه ای که این مدیریت ضمن تحقق158درصدی هدف ، در جایگاه چهارم کشور به لحاظ جذب منابع قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمانشاه ، حسن ریحانی پور مدیر شعب استان ضمن اعلام پیام تبریک مدیر عامل محترم به خاطر این موفقیت اظهار داشت : ابراز رضایت مدیر عامل محترم از تلاش های همکاران استان کرمانشاه ، مایه دلگرمی ما و انگیزه برای ادامه پیگیری ها تلاش های ما خواهد بود.

وی در جلسه ای با حضور مسوولان و روسای دوایر این مدیریت گفت : مدیریت کرمانشاه در هفته اول انتشار اوراق گواهی سپرده نه تنها منابع قبلی خود را از دست نداد بلکه افزایش سپرده نیز داشته است و این نشان دهنده پتانسیل مشتری مداری و توانمندی کارکنان استان است.

ریحانی پور در ادامه افزود : از دلایل موفقیت مدیریت کرمانشاه در حفظ منابع ، می توان به جذب منابع خرد و پایدار مانند صندوق پس انداز مسکن یکم اشاره کرد که علاوه بر افزایش منابع با شروع پرداخت های تسهیلات آن رونق قابل ملاحظه ای در مسکن نیز ایجاد خواهد کرد.

مدیر شعب استان کرمانشاه اظهار داشت : تاکنون 5 هزار و 329 فقره صندوق پس انداز مسکن یکم با تلاش کارکنان استان افتتاح شده است که با پرداخت تسهیلات این تعداد صندوق یکم می توان رونق خوبی در موضوع مسکن استان کرمانشاه پیش بینی کرد.

وی تصریح کرد : نباید فراموش کنیم که رسالت بانک مسکن استان ، تنها جذب سپرده یا وصول مطالبات به معنای مطلق آن نیست بلکه وظیفه ذاتی ما گام برداشتن در جهت رونق مسکن با هدف عمران و آبادانی کشور،تامین مسکن اقشار مختلف مردم و از همه مهم تر فراهم آوردن زمینه اشتغال و رونق برای صنایع وابسته به مسکن است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000