جزئیات ۳ نشست آخوندی در حوزه حمل و نقل و مسکن

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۱/۱۵
جلسه آخوندی، در ۳ جلسه جداگانه با معاون حمل ‌و نقل، اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به بررسی برنامه‌های سال ۹۷ سازمان بنادر، نتایج مطالعات مکان‌یابی هاب‌های لجستیک کشور و عملکرد شرکت عمران در حوزه بافت‌های ناکارآمد شهری پرداخت و تصمیمات لازم را اتخاذ کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی جلسه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با اعضای هیأت ‌مدیره سازمان بنادر و دریانوردی بعدازظهر روز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ‌ماه سال ۱۳۹۷ در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهم‌ترین دستاورد‌های سازمان بنادر و دریانوردی در سال ۱۳۹۶ مورد بازخوانی قرار گرفت، سپس گزارش عملکرد سفرهای گردشگری دریایی در طرح نوروزی ۱۳۹۷ ارائه و سرانجام برنامه‌های این سازمان برای سال جاری مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است، پیش از این جلسه وزیر راه و شهرسازی در جلسه‌‌ دیگری با حضور مهرداد تقی‌زاده معاون حمل ‌و نقل و مدیران مربوطه در این معاونت با عنوان «مکان‌یابی هاب‌های لجستیک» شرکت داشت که نتایج مطالعات مربوط به مکان‌یابی هاب‌های لجستیک در کشور با هدف انتقال حمل بار از جاده به ریل به‌ویژه در مسافت‌های طولانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین جلسه وزیر راه و شهرسازی با هیأت ‌مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران نیز برگزار شد که علاوه بر بررسی عملکرد این شرکت در حوزه بافت‌های ناکارآمد شهری، نتایج جلسات ستاد ملی بازآفرینی شهری ایران در سال ۱۳۹۶، مرور و مقرر شد در راستای ارتقای کیفیت محیطی پروژه‌هایی در این خصوص تعریف شود و علاوه بر برگزاری جلسات ستاد ملی بازآفرینی استانی، جلساتی با حضور شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر‌ها در استان‌ها با موضوع بازآفرینی شهری برگزار گردد.

یادآور می‌شود، هوشنگ عشایری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000