حراج سکه هر روز برگزار می‌شود

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
بر اساس تصمیمات اتخاذ شده حراج سکه تا پایان هفته جاری هر روز در شعبه بانک‌ کارگشایی انجام می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از ایبنا، مسعود سلیمانی، اظهار داشت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده حراج سکه تا پایان هفته جاری هر روز در شعبه بانک‌ کارگشایی انجام می‌شود.

رییس بانک کارگشایی با اشاره به آغاز برگزاری حراج سکه، اظهار داشت: قیمت پایه هر قطعه سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۳۹۷ هزار تومان و قیمت پایه نیم سکه ۶۹۸ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.

وی افزود: به قیمت‌های فوق ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد که بر این اساس هر قطعه سکه بهار آزادی یک میلیون و ۵۲۲ هزار و ۷۳۰ تومان و نیم سکه ۷۶۱ هزار و ۳۶۵ تومان قیمت گذاری شده است.

یادآور می‌شود، حراج سکه که در تعطیلات نوروزی متوقف شده بود، در بانک کارگشایی از سر گرفته شد. بر این اساس از چهارم آذر ماه سال گذشته تا پایان سال حدود ۴۴۰ هزار قطعه سکه در حراج های این بانک فروخته شد.

در دوره جدید حراج، سکه های نیم و تمام بهار آزادی در بسته های ۵۰ و ۱۰۰ قطعه ای فروخته خواهد شد. مبلغ سکه های خریداری شده در حراج فقط از طریق کارت های عضو شتاب قابل تسویه است، بنابراین شرکت کنندگان در حراج نمی توانند وجه نقد یا چک بانکی به برگزار کنندگان حراج بپردازند.

حراج سکه در شعبه مرکزی بانک کارگشایی به نشانی تهران، خیابان مولوی، میدان محمدیه، پلاک ۵۸۷ برگزار می شود و شرکت کنندگان در حراج الزاما باید کارت ملی همراه خود داشته باشند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000